آموزش به طعم شادی

کارگاه آموزش پناه گیری و خروج اضطراری در هنگام زلزله، اقدامات اولیه در آتش سوزی، آشنایی با کمک های اولیه همراه با بازی و تئاتر عروسکی در مدرسه شهید صادق شاه نظری نایسر توسط کانون دانشجویی هلال احمر این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش رابط خبری کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد؛ دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج از حضور جوانان این کانون در مدرسه شهید صادق شاه نظر در منطقه نایسر شهرستان سنندج خبر داد.

کیمیا قوامی افزود: جوانان داوطلب کانون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با حضور در این مدرسه به آموزش فرامینی از جمله ” پناه گیری و خروج اضطراری در وقوع زلزله، آموزش ها مربوطه برای مواجهه با آتش سوزی، آموزش عمومی کمک های اولیه در محیط مدرسه، بهداشت فردی و بهداشت محیط به دانش آموزان این مدرسه پرداختند.

وی تاکید کرد: این آموزش ها توام با لحظاتی شاد، بازی و تئاتر عروسکی به اجرا در آمد که موجب رضایت خاطر دانش آموزان و مربیان این مدرسه قرار گرفت.

وی خاطر نشان کرد: به صورت کاملا مجزا آموزش هایی از قبیل بهداشت فردی و محیطی، تشنج و سرع، آتل بندی در مواجه با شکستگی دست و پا، پناه گیری و اقدام لازم در مواجه با آتش سوزی برای مربیان و مدرسین این مدرسه برگزار شد.

قوامی در پایان از ادامه دار بودن چنین فعالیت هایی در سطح شهر و روستاهای شهرستان سنندج خبر داد.