لبخند فرشتگان ارمغان مهربانی جوانان مازنی در سرای معلولین

در راستای تحقق اهداف عالی جمعیت هلال احمر، اعضای شورای اجرایی مجمع کانون های جوانان استان مازندران با همراهی کارشناسان ستادی حوزه معاونت، رئیس و مسئول جوانان شعبه بابل در سرای معلولین نوشیروانی این شهرستان حضور یافته و با اجرای برنامه‌های شاد و مفرح، لبخند مهربانی را بر لبان این فرشتگان سرزمین نشاندند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، لیلی احمدی با تاکید بر تحقق اهداف و اصول اساسی جمعیت هلال احمر در فعالیت‌های اجرایی کانون های جوانان، افزود: این برنامه با هدف تحقق تسکین آلام بشری در راستای گسترش مهربانی و همچنین ایجاد فضایی شاد، برای معلولینی که در سرای معلولان نوشیروانی شهرستان بابل نگهداری می شوند؛ اجرایی شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با تأکید بر لزوم نهادینه کردن تلاش در جهت گسترش اهداف جمعیت توسط اعضای جوانان، گفت: اعضای شورای اجرایی مجمع استانی کانون های جوانان پس از برگزاری جلسات متناوب پیرامون فعالیت های اجرایی و اساسی بشردوستانه در راستای تحقق اهداف عالی جمعیت، در سرای معلولان نوشیروانی بابل حضور یافته و با اجرای برنامه های متنوع، لبخند شادی و مهربانی را به این فرشتگان هدیه کردند.

لیلی احمدی در همین زمینه ادامه داد: برگزاری جشن، اجرای گروه موسیقی، نمایش و جنگ شادی با حضور هنرمندان و همچنین حضور جوانان در کنار معلولان فضایی از شادی را ایجاد کرد که موجب خوشحالی معلولان شد.

معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به حضور قریب به ۵۰ نفر از اعضا و همکاران در این برنامه گفت: پس از اجرای جشن و در راستای همدلی بیشتر، اعضای جوانان در سالن های معلولینی که توانایی حرکتی نداشتند حضور یافته و با اهدا گل از آنان دلجویی کردند.