فراخوان طراحی پوستر

جوانان هلال احمر پوستر طراحی کنند

جوانان هلال احمری با طراحی پوستر «رفاقت مهر» در رشته زبان انگلیسی جایزه بگیرند.

به گزارش روابط سازمان جوانان هلال احمر، اعضای کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر می توانند برای رشته زبان انگلیسی رفاقت مهر پوستر طراحی کنند.

علاقمندان می توانند تا پایان دی ماه جاری آثار خود را به ایمیل سازمان جوانان جمعیت هلال احمر ارسال کنند؛ پنج طراح پوستر برتر این رقابت ها جوایزی دریافت می کنند.

همچنین قرار است بهترین پوستر چاپ و به طراح آن نیز هدیه ویژه از سوی سازمان جوانان اعطا شود. اعلام نتایج در بهمن ماه خواهد بود.

مسابقات سراسری رفاقت مهر از فعالیت های آموزشی و تربیتی تاثیر گذار سازمان جوانان است که تا کنون ۲۹ سال بصورت مستمر برگزار شده و ۳۰ هزار جوان هلال احمری در آن شرکت کردند.این مسابقات  در بخش های آموزش های امدادی، اسکان اضطراری، حمل مصدوم، فراگیری آموزش های بشردوستانه و زبان انگلیسی برگزار می شود.

هدف از رفاقت  مهر این است که جوانان و علاقمندان  به صورت گروهی در محیطی پویا و پرنشاط مسابقه دهند، تا ضمن آموزش ارزش های انسان دوستانه و تحقق اهداف عالی جمعیت هلال احمر نسبت به ارتقای توانمندی های علمی و امدادی اعضا نیز کمک شود.

 

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. آرش says:

    سلام . احسنت به روابط عمومی – واسه یبارم شده روابط عمومی ستاد به توان جوانان کشور توجه نموده . اصلا مهم نیست که جوانان همه گرافیست باشند و طرح هاشون ۲۰ باشه ولی این حرکت و مشارکت ستودنی است . آفرین

Comments are closed.