جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان سازمان جوانان برگزار شد

جلسه اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر با مسئولان سازمان جوانان هلال احمر به منظور ارزیابی و بررسی رویکرد سازمان جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر در این نشست اعضای کمیسیون بررسی سیاست های کلان مجمع عمومی هلال احمر ضمن آشنایی با ساختار سازمان جوانان و برنامه های این سازمان در خصوص رویکرد سازمان جوانان درباره انطباق برنامه های آن با برنامه پنج ساله هلال احمر به بحث و گفتگو پرداختند.
در ابتدای این جلسه آقای غلامی رئیس کمیسیون با تاکید بر نقش بی‌بدیل سازمان جوانان به عنوان درگاه ورودی جمعیت هلال به اهمیت و توجه بیش از پیش به این سازمان و نسل جوانان در برنامه های کلان جمعیت هلال احمر تاکید کرد.
همچنین در بخشی دیگر از جلسه آقای فاضل نماینده شورای عالی در این کمیسیون با تاکید بر لزوم هویت‌بخشی بیشتر برای جوانان و تبیین برنامه هایی در راستای افزایش حضور انها در این سازمان گفت: جوانان باید در تدوین برنامه ها و مدیریت جمعیت هلال حضور داشته باشند.
سایر اعضای کمیسیون ضمن بیان دیدگاههای خود بر لزوم توجه به آسیب های اجتماعی و ارتباط بیشتر سازمان جوانان با دانشگاه و مدارس و افزایش فعالیت اردویی و تقویت زیر ساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی تاکید کردند.
همچنین آنها خواستار معرفی و اطلاع رسانی بیشتر برنامه سازمان جوانان به منظور جلب بیشتر نوجوانان و جوانان به فعالیت های هلال احمر شدند.
همچنین در بخش دیگر دکتر شهاب الدین صابونچی رییس سازمان جوانان هلال احمر ضمن تشکر از حضور اعضا در این سازمان، به بیان مهمترین فرصت ها و چالش های پیش روی سازمان پرداخت. وی در بخشی از سخنانش برنامه‌های کلیدی که امکان ایجاد تحول در سازمان جوانان را دارد را برای حضار تشریح کرد و ابراز امیدواری کرد این گونه جلسات استمرار یابد.
وی در بخش از سخنانش اظهار امیدواری کرد که فرصت دقیق تر برای بیان دغدغه های سازمان جوانان در جلسات مجمع عمومی و شورای عالی فراهم گردد که این موضوع با موافقت اعضا مواجه شد.