رئیس سازمان جوانان هلال احمر درگذشت دانشجویان را تسلیت گفت

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در پی حادثه جان‌باختن و مجروح شدن تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر صابوچی در این پیام ضمن تسلیت به بازماندگان این عزیزان اظهار امیدواری کرد مفاهیمی چون ایمنی، پیشگیری و حفظ جان انسان‌ها سرلوحه تمام برنامه‌ها و اقدامات در جامعه ما قرار گیرد. متن پیام به این شرح است:

انالله و اناالیه راجعون

«هنوز داغدار پرپر شدن گلهایمان در زاهدان بودیم که حادثه‌‌ای دلخراش در پایتخت همگان را در بهت فرو برد؛ سانحه سقوط اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی که منجر به فوت ده نفر از دانشجویان عزیز و از دست دادن این سرمایه‌های ارزشمند شد و همه مردم را در غمی عظیم فرو برد.
این مساله که از دبستانی در استان‌های مرزی تا دانشگاهی در قلب پایتخت، به دلیل عدم رعایت اولیه‌ترین اصول ایمنی و پیشگیری از حوادث، شاهد جان‌باختن و از دست رفتن سرمایه‌های ارزشمند انسانی کشورمان هستیم، نشانه‌ خلأ جدی در این زمینه و ضرورت انجام یک حرکت فرهنگی گسترده است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ جوانان هلال احمر به ویژه اعضای کانون‌های دانشجویی ، این ضایعه دردناک را به جامعه دانشگاهی و خانواده‌های داغدار این عزیزان تسلیت گفته و برای ایشان از پروردگار طلب صبر می‌کنم و برای مصدومان این حادثه هم آرزوی شفای عاجل دارم. امیدوارم شاهد روزی باشیم که مفاهیمی چون ایمنی، پیشگیری و حفظ جان انسان‌ها سرلوحه تمام برنامه‌ها و اقدامات در جامعه ما قرار گیرد. »