سفر دبیرکل جمعیت هلال احمر و هئیت همراه به زاهدان و همدردی با خانواده‌های داغدار

محمود رضا پیروی دبیر کل جمعیت هلال احمر و هئیت همراه با حضور در منزل چهار دانش آموز فوت شده حادثه آتش سوزی دبستان غیر دولتی اسوه حسنه این شهر با خانواده آنان دیدار و ابراز همدردی کرد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان، امروز سومین روز درگذشت مونا خسروپرست، صبا عربی و یکتا میرشکار و دومین روز درگذشت مریم نوکندی دانش آموزان مدرسه دخترانه اسوه حسنه زاهدان است که دبیرکل جمعیت هلال احمر و هیات همراه به منظور دیدار و دلجویی از خانواده آنان به این شهر سفر کرده است.

محمودرضا پیروزی دبیرکل جمعیت هلال احمر و هیات همراه صبح امروز(جمعه) وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد و مورد استقبال مدیرعامل، شورای معاونین جمعیت هلال احمر استان و مسئولان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

در حاشیه این مراسم دبیرکل جمعیت هلال احمر و هیات همراه در سفر یک روزه خود به منظور ابراز همدردی با خانواده داغدار دانش آموزان حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه زاهدان وارد این شهر شدند و با حضور در منازل چهار دانش آموز فوت شده در آتش سوزی مدرسه زاهدان از نزدیک با آنان دیدار و دلجویی کرد.

همچنین از آمادگی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران به منظور تجهیز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی استان به وسایل گرمایشی استاندارد خبر داد.

دکتر دشتی خزانه دار جمعیت، دکتر صابونچی رییس سازمان جوانان و دکتر رضایی مشاور رییس جمعیت، دبیرکل جمعیت هلال احمر را در این سفر همراهی می کنند.