همسان‌سازی مربیان؛ اقدامی اساسی در راستای ارتقا طرح ملی دادرس

کارگاه‌های همسان‌سازی مربیان طرح ملی دادرس حوزه معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان با حضور کلیه مربیان استانی این طرح به صورت منطقه‌ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: جلسات همسان سازی مربیان دادرس حوزه معاونت جوانان طی چهار مرحله، به صورت منطقه‌ای و در چهار شهرستان شهرضا، نطنز، خمینی‌شهر و فریدن با حضور بیش از ۱۰۰مربی دادرس برگزار شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان با اشاره به اینکه یکی از طرح‌های ماندگار و اثربخش سازمان جوانان در راستای تحقق جامعه آماده در برابر حوادث و سوانح، طرح ملی دادرس است تصریح کرد: این طرح علاوه بر آشنایی دانش‌آموزان با دوره آموزش امداد و کمک‌های اولیه، باعث نظم، انسجام و آمادگی گروه‌های دانش‌آموزی در فعالیت‌ها شده و با توجه به حادثه‌خیز بودن کشور ما، اجرای این برنامه به افزایش آگاهی در راستای کاهش اثرات حوادث و سوانح نیز کمک می‌کند.

خانبازی در پایان بخشی از اهداف اجرای این برنامه را همسان‌سازی روند اجرای طرح ملی دادرس، بازبینی دستورالعمل طرح، پاسخ به سوالات و دریافت پیشنهادات مربیان عنوان کرد و آن را یک اقدام اساسی در تقویت طرح ملی دادرس دانست.