نقش آفرینی کانون های طلاب هلال احمر هرمزگان در مسائل فرهنگی و اجتماعی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: کانون های طلاب در آینده نزدیک با همکاری حوزه های علمیه در هرمزگان فعال می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورجوانان هلال احمر استان هرمزگان؛ علی اعمی برنطین تصریح کرد: با گسترش کانون های طلاب در زمینه های مختلف علاوه بر اثرگذاری در جمعیت هلال احمر، زمینه ساز آشنایی طلاب با فعالیت های بشردوستانه و امدادی این نهاد بشر دوست فراهم خواهد شد.

اعمی عنوان کرد: طلاب در حوزه های علمیه با تقویت علم، ایمان و تقوا و البته با توجه به حرکت در مسیر فعالیت های جمعی می توانند نقش خطیری در ابعاد مختلف اجتماعی ایفا کنند.

وی افزود: طلاب با بهره گیری از روحیه ی ایثار و از خودگذشتگی خود می توانند در جمعیت هلال احمر واسطه ای میان خیرین و نیازمندان جامعه باشند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان تاکید کرد: درحال حاضر قریب به ۴۰۰ نفر بعنوان عضو در کانون طلاب هلال احمر هرمزگان فعالیت می کند که بدنبال افزایش این تعداد با همکاری حوزه های علمیه هستیم.

علی اعمی به نقش جوانان اشاره و اظهارکرد: بزرگترین افتخارات کشور ما مرهون رشادت ها، فدکاری ها و پشتکار جوانان این مرز بوم است.

اعمی بیان کرد: کانون های طلاب در بخش برادران و خواهران فعال بوده و در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی آشنایی مردم با اهداف هلال احمر و تقویت روحیه بشردوستانه فعالیت می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان اضافه کرد: هلال احمر در راستای اهدافش از جمله تلاش برای تسکین آلام بشری، تامین احترام انسان‌ ها، حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ ها و کوشش در جهت برقراری دوستی و تفاهم متقابل و صلح پایدار میان ملت‌ ها نیاز به موقوفات و خیرین دارد.