از برگزاری انتخابات کانون دانش آموزی تا برگزاری مسابقه نقاشی غنچه‎ها در نایین


رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نایین از برگزاری انتخابات کانون دانش آموزی در دبیرستان متوسطه اول بنت الهدی بافران و برگزاری دومین مسابقه ویژه نقاشی در کانون غنچه های هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ ابراهیم عادل زاده گفت: کانون دانش‌آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال‌ احمر با یاری اعضای خود، برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوعی در راستای اهداف جمعیت هلال‌احمر در مدارس برگزار می‎کند.

وی با اشاره به فعالیت‎ این کانون‎ها در سال گذشته افزود: شش کانون در سال گذشته در سطح شهرستان فعال بوده است که در سال جاری نیز کانون دانش آموزی مدرسه بنت الهدی بافران با ۱۷ عضو فعالیت خود را آغاز کرد.

عادل‎زاده در پایان خاطرنشان کرد: در این انتخابات ۱۰ نفر از دانش آموزان برای انتخابات شورای اجرایی کانون دانش آموزی نامزد شدند که پس از انتخابات و رای گیری ۷ نفر شامل ۵ نفر عضو اصلی و دو نفر علی البدل برگزیده شده و هسته کانون را تشکیل دادند.

ابراهیم عادل زاده با بیان اجرای برنامه در کانون غنچه‎های هلال احمر گفت: دومین مسابقه نقاشی با محوریت آب برابر زندگی با حضور ۱۷ نفر از کودکان و نوجوانان غنچه‎های هلال احمر در مهدها و پیش‎دبستانی‎های سطح این شهرستان برگزار شد.

وی افزود: کودکان و نوجوانان در موضوعات مربوط به مصرف صحیح آب به رقابت با هم پرداختند که ۱۳ اثر منتخب به اداره آبفای شهری شهرستان ارسال شد.