جوانان مهرورز استان آذربایجان غربی در بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر کشوری درخشیدند‎

اعضاي جوانان استان آذربايجان غربي در بيست و نهمين دوره مسابقات رفاقت مهر كشوري كه به ميزباني جهان شهر يزد برگزار شد، مقام اول كشوري را از آن خود كردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی ضمن تبریک به کلیه اعضای پر تلاش جوانان این استان اظهار داشت: جوانان هلال احمر منادیان صلح و نوع دوستی هستند ویکی از جنبه های این مسابقات توسعه فرهنگ بشر دوستی در بین اعضای جوانان می باشد.

سعید رهبر سوره در تصریح کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در این دوره از مسابقات در قالب رفاقت به رقابت پرداختند و همگام با سیاست های سازمان جوانان رفاقتی جدید را رقم زدند.

معاون امور جوانان استان آذربایجان غربی نیز ضمن تبریک به اعضای تیم و کلیه اعضای جوانان این موفقیت بزرگ را مرهون تلاشهای بی وقفه و شبانه روزی این اعضا دانست.

نجف آذرنیوتور افزود: تیم ٨ نفره اعضای جوانان استان آذربایجان غربی در ٨ آیتم ( آزمون کتبی، ارزیابی مصدوم، CPR، پانسمان و بانداژ، آتل بندی، اسکان اضطراری، حمل مصدوم با برانکارد، حمل های بدون تجهیزات و تریاژ) در قالب گروه های دوستی، مهرورزی و صلح علاوه بر کسب مقام اول در گروه مهرورزی و مقام دوم در گروه دوستی، موفق شدند که مقام اول تیمی را نیز به خود اختصاص دهند.

این دوره از مسابقات به میزبانی یزد و با حضور ٣١ استان کشور همراه با رویداد بزرگ کویر نوردی با حضور ۵٠٠ نفر از اعضای جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی برگزار شد.