گزارش// فانوس بیست ونهمین دوره رفاقت مهر در یزد خاموش شد

قطار مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر در ایستگاه بیست ونهم با اعلام تیم ها و نفرات برتر به ایستگاه پایانی رسید.

آیین اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر با حضور مسوولین کشوری و استانی در دارلعباده ایران برگزار و از منتخبین این دوره از مسابقات تجلیل شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در این آیین تصریح کرد: استان یزد با حضور شما جوانان مهرورز به لباس هلال احمر مزین شد.

محسن حرازی زاده یزدی ایراد کرد: مسابقات رفاقت مهر بیشتر حس و حال رفاقت داشت تا رقابت و این موضوع در بازدید هایی که داشتیم هویدا بود.

حرازی زاده یزدی مطرح کرد: سرلوحه فعالیت های جمعیت هلال احمر صلح است و جوانان با سرلوحه قرار دادن این موضوع در حال فعالیت هستند

وی افزود: جوانان نیروهای توانمند ،بااخلاق و پرتلاش هستند که در جاده نوعدوستی در حال فعالیت اند.

افتخار میکنم عضو هلال احمرهستم

قهرمان جهان والمپیک وزنه برداری با ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان هلال احمر خاطرنشان کرد: افتخار میکنم بعنوان یک ورزشکار عضو داوطلب جمعیت هلال احمر هستم و به خود می بالم.

بهداد سلیمی اظهارکرد: جمعیت هلال احمر بدون نگاه به مذاهب، رنگ و موضوعات دیگر فقط با هدف یاری رسانی به طبقه محروم جامعه درحال تلاش است و همیشه کوشیده است خدمتگذاری صدیق برای مردم ایران اسلامی باشد.

سلیمی اضافه کرد: مردم یزد مردمی مهمان نواز هستند که لطفشان چه در مسابقات و چه در زمان حال شامل حالمان شده است.

در ادامه این برنامه و پس از صحبت های بهداد سلیمی در شگفتانه ای کیک تولد ۲۹ سالگی ایشان به روی صحنه آمد و با حضور مسوولین بزرگترین جشن تولد برای قهرمان ایران گرفته شد.

لوح بشردوستی نیز بعنوان کادو جشن تولد به بهداد سلیمی اهدا شد.

هلال احمر بزرگترین نهاد مشارکت مردمی در کشوراست

سرپرست استانداری یزد گفت: مفتخریم در شهر قنوت،قنات و قناعت میزبان شما جوانان منتخب و برتر کشور هستیم

محمد علی طالبی بیان داشت: رفاقت مهر نشان دهنده عزم بسیار خوب و تحسین کننده شما جوانان است که همانا توانا کردن جمعیت هلال احمر است.

طالبی مطرح کرد: هلال احمر بزرگترین نهاد مشارکت مردمی در کشور ماست که جایگاه خاصی نزد مردم ایران اسلامی دارد.

سرپرست استانداری یزد ادامه داد: یزد یکی از استان های کشور است که همیشه در بحران های مناطق مختلف کشور نقش آفرینی کرده و از استان های پیشرو در کمک رسانی بوده است.

وی افزود: مسابقات رفاقت مهر محلی است برای کسب دانش و ارتقاءَ جوانان جهت استفاده در مواقع خاص ونیاز که بتوانیم از ظرفیتشان بخوبی استفاده کنیم.

مسابقات رفاقت مهر صحنه سبقت استان ها در کسب رفاقت ها بود

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مطرح کرد: عزم جدی جمعیت هلال احمر برای ارتقاء سازمان جوانان وحمایت های ریاست محترم جمعیت نشان دهنده جوان باوری و نگاه جوانانه ایشان است.

شهاب الدین صابونچی خاطرنشان کرد: در سازمان جوانان تاکنون سعی شده است به دغدغه های جوانان استان ها در این دوره از مسابقات توجه شود.

صابونچی ایراد کرد: اطلاع رسانی ظرفیت ها،فعالیت ها و پتانسیل سازمان جوانان به جامعه واطلاع رسانی دقیق آنان و بهره گیری از ظرفیت ادارات دیگر از برنامه های پیش روی سازمان جوانان است.

وی اشاره کرد: تلاش می شود فرصت های بیشتری به جوانان داده شود و مسیر های ارتباطی با جوانان را بهتر خواهیم کرد.

رییس سازمان جوانان هلال احمر اضافه کرد: اگر قرار است برند جمعیت هلال احمر تقویت شد قطعا این انر بوسیله جوانان محقق می شود و اگر جوانان هلال احمر به خود باوری برسند می توانند معرف خوبی برای معرفی جمعیت هلال احمر باشند.

شهاب الدین صابونچی اظهارکرد: مسابقات امسال به سمت و سوق تقویت رفاقت ها گام برداشت و تغییرات موجود در مسابقات برگرفته از نگاه خلاقانه خود جوانان بود
صابونچی ادامه داد: انتظار می رود جوانان با جوشش و کوشش در سطح کانون ها ابتکارات خلاقانه ای را ته ریزی و اجرا نمایند.

برترین های بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر اعلام شدند

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر عنوان کرد: بیست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امداوی رفاقت مهر باشرکت ۵۰۰ جوان در شهر یزد به پایان رسید.

علی گنج کریمی ابراز کرد: امسال برای نخستین بار مسابقات جانبی در حاشیه مسابقات اصلی برگزار که در پایان استان های زنجان و کرمان در دو گروه الف و ب بعنوان برترینها تجلیل شدند.

گنج کریمی بیان کرد: در بخش مسابقات اصلی در گروه صلح استان های مازندران،اردبیل و یزد حایز رتبه های برترشدندو در گروه دوستی نیز عنوان برتر به استان های تهران،آذربایجان غربی و کرمان رسید.

وی با اشاره به منتخبین در گروه مهرورز تصریح کرد: در این بخش استان های آذربایجان غربی،کرمان و گلستان به مقام های برتر رسیدند.

معاون سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: در مجموع کلی این مسابقات استان های آذربایجان غربی،تهران و کرمان بعنوان سه استان برتر در ببست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر معرفی و از اعضای منتخب آنان تجلیل شد.

علی گنج کریمی اضافه کرد: جام بشردوستی این دوره از مسابقات به جوانان بشردوست استان سیستان و بلوچستان رسید.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. محمد جانفدا says:

    باز هم فارس مقام نیاورد . متاسفم. امیدوارم غرور دوباره قهرمانی کشور به فارس برگردد.

Comments are closed.