کسب مقام برتر پسران کانون جوانان انار در بیست و نهمین دوره کشوری مسابقات رفاقت مهر

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان از کسب مقام برتر پسران کانون جوانان شهرستان انار در مرحله کشوری بیست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان ؛ معاون امور جوانان استان بیان کرد: برگزاری مسابقات رفاقت مهر در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر سابقه طولانی دارد و یکی از برنامه های متنوع، جذاب، موثر و نشاط آوری است که بسیاری از اعضا بخشی از قابلیت ها و مهارت های خود را در این رقابت ها به نمایش می گذارند.

کیوان علیزاده ایجاد زمینه های دوستی و مهربانی بین اعضا، پرورش روحیه ی کار گروهی، تعامل، همدلی از اهداف مهم این رقابت دانست و افزود: توجه به اصل کانون محوری و تکریم شخصیت اعضا و جلب مشارکت، همکاری آگاهانه و فعال اعضا و مربیان از سیاست های برگزاری مسابقات فرهنگی و امدادی رقات مهر در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر است.

علیزاده در ادامه با اشاره به برتری اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان در بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر در سال جاری اظهار کرد: تیم کانون جوانان پسران شهرستان انار نماینده استان در این رقابت ها با کسب حد نصاب امتیاز ها، توانست در گروه دوستی و مهروز به مقام برتر کشوری نائل آید.

وی در ادامه افزود: نمایندگان استان کرمان با کسب امتیازهای بالا در آیتم های مختلف موفق به کسب مقام برتر تیمی شدند و به عنوان یکی از سه تیم برتر رقابت ها معرفی شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به برگزاری مسابقات جانبی در حاشیه برگزاری این رقابت ها خاطرنشان کرد: اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان در مسابقات جانبی نیز موفق به کسب مقام برتر شدند.

گفتنی است، مرحله کشوری بیست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت مهر به میزبانی استان یزد در گروه پسران از روز شنبه مورخ ۱۰ آذرماه جاری به مدت پنج روز برگزار شد.