ایستگاه سلامت پاکدشت و ورامین در هفته بسیج


جوانان شهرستان پاکدشت و ورامین در هفته ی بسیج ایستگاه سلامت و آموزش برپا کردند.

به گزارش رابط خبری امورجوانان جمعیت هلال احمر استان تهران؛ اعضا جمعیت هلال احمر در هفته بسیج با مشارکت بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان ویژه پرسنل و سربازان در محل سپاه ناحیه پاکدشت برگزار گردید.

نعیمی خاطرنشان کرد: باهمکاری خوبی که بین بسیج سازندگی سپاه و هلال احمر انجام شده است، امیدواریم بتوانیم آموزش های امدادی را بین سربازان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اجرایی کنیم.

درویشی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ومسئول بسیج سازندگی این ناحیه از زحمات مسئول جوانان و اعضای داوطلب دربرپایی ایستگاه های سلامت درهفته بسیج کمال قدردانی به عمل آوردند.

همچنین اعضای جوانان شهرستان ورامین در مساجد امام حسین (ع) و خاتم الانبیا این شهرستان ایستگاه سلامت برپا کردند.

با فرا رسیدن هفته بسیج اعضای جوانان شهرستان ورامین در روز بسیج مستضعفین، روز شکوه و استقامت بسیجیان، با برپایی ایستگاه سلامت در مساجد شهرستان به ارائه خدمت به بسیجیان پرداختند.

این ایستگاه ها به مناسبت های مختلف طبق سنوات گذشته در سطح شهر برپا می شود که در این ایستگاه‌های سلامت خدماتی همچون تست فشار خون، تست قند خون و آموزش کمک های اولیه انجام می شود.

امسال نیز به همت جوانان خواهر و برادر هلال احمر شهرستان و به مناسبت روز بسیج در دو مسجد امام حسین (ع) و خاتم الانبیا(ص) ایستگاه سلامت برقرار شد.