مدیر کل آموزش های همگانی هلال احمر: از ظرفیت های سازمان جوانان برای همگانی کردن آموزش ها بهره خواهیم برد

مدیرکل آموزش های عمومی،پایه و همگانی جمعیت هلال احمر با حضور در سایت بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر از روند برگزاری این مسابقات بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، مدیرکل آموزش های عمومی، پایه و همگانی جمعیت هلال احمر اظهارکرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با داشتن ظرفیت های لازم قابلیت بالایی در همگانی کردن آموزش ها دارد.

دکتر احمدرضا سلطانی ایراد کرد: اعضای جوان حاضر در مسابقات رفاقت مهر می توانند در تیم های عملیاتی امدادی ساماندهی و ایفای نقش داشته باشند.

دکتر سلطانی اضافه کرد: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر یکی از ورودی های اصلی جمعیت هلال احمر در بخش جذب و سازماندهی است.

وی افزود: این اعضا با توجه به آموزش هایی که دیده اند می توانند در قالب تیم های امدادی به همنوعان خود خدمت رسانی کنند.

مدیرکل آموزش های عمومی،پایه و همگانی جمعیت هلال احمر تصریح کرد: اجرای برنامه هایی از قبیل رفاقت مهر می تواند در جذب و نگه داشت افراد جدید به بدنه جمعیت هلال احمر وایجاد انگیزه برای سوق دادن جوانان به سمت حوزه امداد و نجات تاثیرگذار باشد.

دکتر احمدرضا سلطانی ادامه داد: هدف اصلی در جمعیت هلال احمر یکی است و سازمان های متعدد در مجموعه جمعیت هلال احمر تشکیل شده است تا همه تلاش کنند به هدف مورد نظر دست یابیم.

دکتر سلطانی خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش در مجموعه سازمان جوانان با همکاری دوستان در این سازمان برای توانمندی بیشتر اعضای جوان و بهره گیری از آنان در حوزه امداد برنامه هایی بزودی عملیاتی خواهد شد.