برترین های کشور در رویداد بزرگ رفاقت مهر/از نشست داوران تا بررسی سایت های مسابقات در روز نخست گام دوم مرحله کشوری رفاقت مهر

بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر در بخش پسران به میزبانی استان یزد با پذیرش استانها و جلسه هماهنگی داوران آغازشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ رییس اداره اردوها و مسابقات سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در جمع داوران این دوره از مسابقات بیان کرد: سعی کردیم از بهترین داوران و مربیان از لحاظ توانمندی های امدادی، و دارای فضیلت های اخلاقی در راستای قضاوت و رفتاری عدالت محور برای سنجش مهارت های اعضای سراسر کشور در داوری این دوره از مسابقات  رفاقت مهر دعوت کنیم تا به داوری بپردازند.

عذرا والی تصریح کرد: اعضا به بهانه حضور در فعالیت ها مختلف در سازمان ماندگار می شوند و اعضای حاضر در رفاقت مهر ماندگار ترین و فعال ترین اعضای استانها هستند.

والی خاطرنشان کرد: در تمامی برنامه های سازمان جوانان تلاش شده است از ظرفیت و توانمندی اعضای جوان سازمان بهره برده و از آن به نحو شایسته استفاده نماییم.

رییس اداره اردوها و مسابقات سازمان جوانان هلال احمر بیان کرد: در بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر اعضای جوان استان های شرکت کننده به سه گروه صلح، دوستی و مهرورزی تقسیم بندی و در سایت ها به مسابقه خواهند پرداخت.

عذرا والی اذعان کرد: برای نخستین بار امسال از پنج نفر از اعضای برتر سال گذشته در روند اجرای مسابقات استفاده خواهدشد.

والی مطرح کرد: تیم بشردوست نیز در این دوره از مسابقات بر اساس آتیم های مورد نظر ارزیابی و انتخاب خواهد شد.