فعالیت‌های کانون های دانشجویی هلال احمر با همفکری ،همدلی و مشورت دانشجویان شتاب پیدا می‌کند/ اعضای جوانان کانون دانشجویی در آستانه شانزدهم آذر ماه


معاون امور جوانان هلال احمر فارس در پیامی ضمن تبریک روز دانشجو به تمامی اعضای کانون دانشجویی فعالیت های انجام شده به همین مناسبت در کانون های دانشجویی هلال احمر سراسر استان فارس را برشمرد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی معاون امور جوانان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو که در۱۶ آذرماه به شهادت رسیدند ضمن تبریک روز دانشجو به همه اعضای فعال کانون های دانشجویی هلال احمر گفت؛ روز دانشجو متعلق به شما است و شما با بازخوانی و تأمل در نقش دانشجو در تحقق آرمان‌های ملت و ارتقای قدرت و ظرفیت‌های تضمین‌کننده پیشرفت ایران اسلامی هستید.

وی در ادامه به برخی از فعالیت های کانون های دانشجویی جوانان هلال احمر استان فارس از کانون های دانشجویی در دانشگاه پیام نور صفاشهر ، دانشگاه پیام نور رستم ، دانشگاه آزاد داراب فعالیت های بشردوستانه را تشریح کرد.

دیدار با معلولین بهزیستی مرکز شبانه روزی توسط اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور صفاشهر

به مناسبت روز دانشجو و در راستای تحقق هدف نوع دوستی اعضای کانون دانشجویی دانشگاه پیام نور به همراه مسئول امور جوانان شهرستان از مرکز روزانه و شبانه معلولین بهزیستی شهرستان بازدید به عمل آوردند.

دراین دیدار اعضای جوانان هلال احمر کانون دانشجویی از دو مرکز جامع توانبخشی حضرت امیرالمومنین (ع) و فاطمه الزهرا (س) بازدید و با استقبال گرم و صمیمی معلولین مواجه شدند.

برپایی ایستگاه سلامت در کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نورخرم بید

به مناسب شانزدهم اذر ماه ایستگاه سلامت در دانشگاه پیام نور توسط کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر شهرستان خرم بید برپا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرم بید ضمن تبریک روز دانشجو به تمامی دانشجویان گفت: با توجه به شانزدهم اذرکانون دانشجویی هلال احمر پیام نورصفاشهر در این شهرستان با برپایی ایستگاه سلامت در محل دانشگاه ضمن گرفتن تست قندخون و فشار خون روز دانشجو توسط کانون دانشجویی گرامیداشت.

وی افزود: همچنین با توزیع بروشورهایی، اطلاعاتی در خصوص نحوه عضویت دانشجویان در جمعیت هلال احمر، سامانه جامع عضویت و همچنین فعالیت های عام المنفعه و امدادی این جمعیت در اختیار دانشجویان قرار گرفت.

مراسم جشن روز دانشجو و تقدیر از فعالان کانون دانشجویی در دانشگاه آزاد داراب

با فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو مراسم ویژه ای با حضور رئیس دانشگاه داراب، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، معاونان و مسئولان دانشگاه و اعضای فعال کانون دانشجویی هلال احمر این دانشگاه برگزار شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان داراب، در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجوی سال ۱۳۳۲روز دانشجو را بر دانشجویان دانشگاه بناب تبریک گفت.

رییس دانشگاه در تقدیر از دبیر و اعضای کانون دانشجویی دانشگاه بر اینکه دانشجویان به عنوان قشر آگاه و پیشگام جامعه نقش مهمی در پیش رو بویژه پس از انقلاب سال ۵۷ داشته‌اند، خاطرنشان کرد: دانشجو همیشه تاثیرگذار بوده و هم اکنون دوران تحصیل و فراگیری دانش و فراگیری دانش و کسب موفقیت های علمی جهانی است.

گفتنی است، در این مراسم از اعضای فعال ، دبیر اسبق و فعلیس کانون دانشجویی به خاطر تلاش های خود در عرصه امدادی و اموزش تقدیر شد.

همچنین سایر کانون های دانشجویی هلال احمر برنامه و فعالیت های موثری در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر کانون های دانشجویی هلال احمر برداشتند که از جمله این برنامه ها اکران فیلم در دانشگاه پیام نور رستم، برگزالری کارگاه های آموزشی در دانشگاه علوم پزشکی جهرم ، دیدار اعضای کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با مدیریت دانشگاه میتوان نام برد.