مجامع فرصتی مناست است برای انعکاس صدای جوانان هلال احمر


نایب دبیر مجمع جوانان استان کردستان گفت: مجامع فرصت مناسبی است برای انعکاس صدای جوانان اگر مجامع به رسالت خودت پایبند باشند و فعالیت های مستمر و حضوری پررنگ داشته باشند.

قطعا فرصت های طلایی هستند برای رسیدن به اهداف بشردوستانه .استراتژی های خوبی در جمعیت هلال احمر داریم مانند استراتژی yes و ۲۰۲۰ که در این استراژی ها گفته شده جوانان مدیران فردا هستند اما من معتقدم که جوانان مدیران امروز هستند و ما جوانان توانمند و ارزشمندی را درون سازمان داریم.به امید روزی که بشردوستی و نوع دوستی در وجود همه ما نهادینه شود.

خاطره ملک نژاد در گفتگو با رابط خبری جمعیت هلال احمر شهرستان کامیاران بیان کرد: هلال احمر برگ زرینی در زندگی من است.سرخ پوش بودن افتخاری است که در زندگی نصیب من شد و هدفم حضور در کنار یقه آبی هاست بهمراه حرکت شانه به شانه برای رسیدن به اهداف سازمان وچه عضو کوچکی در خانواده بزرگ هلال احمر باشم یا خیر تا همیشه یک هلال احمری میمانم.

وی اظهار داشت: میتوان با اطلاع رسانی قدرتمند برای عموم مردم هلال احمر را بهتر معرفی کرد متاسفانه بسیاری از مردم هستند که آشنایی چندانی با برنامه های متعدد جمعیت هلال احمر ندارند و عموما زمانی که نام جمعیت هلال احمر می آید ناخداگاه بحث امداد و نجات در ذهن ها شکل میگیرد.

امداد و نجات بازوی قدرتمند جمعیت هلال احمر است. ولی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر پیشتاز در عرصه فعالیت های بشردوستانه ست.برنامه هایی مانند دست های مهربانی،دادرس، کاروان های سلامت و نیکوکاری احتیاج به معرفی های بیشتر دارند تا مردم با فعالیت های بشردوستانه آشنا شوند.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. zahraxx says:

    بسیار عالی جوانان هلال احمر افتخاری بزرگ و غرور افرین برای همه هلا احمریان هستند به امید روزی که جوانان هلال احمری روز به روز توانمند تر در عرصه های بشر دوستانه حضور یابند.

Comments are closed.