ادامه بازدیدهای رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در استان خوزستان، بازدید از اردوگاه فرهنگی امدادی اندیمشک


رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در ادامه سفر یک‌روزه خود در استان خوزستان، با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول دیدار و از اردوگاه فرهنگی امدادی حضرت ولیعصر(عج) اندیمشک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر شهاب الدین صابونچی در ادامه سفر خود پس از زیارت مضجع مطهر حضرت محمد بن موسی(ع) در دزفول و اقامه نماز ظهر و عصر در حرم مطهر سبزقبا(ع) از اردوگاه فرهنگی امدادی ولیعصر(عج) اندیمشک و پتانسیل های موجود در آن بازدید کرد.

وی از قسمت های مختلف اردوگاه از جمله کلاس های آموزشی، خوابگاه ها، نمازخانه، سایت امدادی و دادرس، سالن پذیرایی و محوطه وسیع آن بازدید و بر تکمیل این اردوگاه فرهنگی امدادی از منابع ملی و استانی تأکید کرد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر همچنین در جمع مدرسان کشوری و شرکت کنندگان حاضر در دوره تربیت مربی کمک های اولیه حضور یافت و از تلاش های صورت گرفته در حوزه آموزش و پژوهش تقدیر کرد.

دکتر صابونچی در ادامه با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول با دکتر علی افروس، رئیس این واحد دانشگاهی دیدار و بر ارتباط و تعامل بیش از پیش جمعیت هلال احمر خوزستان و این دانشگاه به عنوان یک الگو برای سایر نقاط کشور تأکید کرد.

بر اساس این گزارش، حضور در جمع اعضای شورای مرکزی دبیران دانشجویی و جوانان و نشست با مسئولان امور جوانان و رؤسای منتخب شعب هلال احمر خوزستان برنامه های بعدی وی در استان خوزستان خواهد بود.