پنجمین نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان و دانشجویی برگزار شد، مجامع خواستگاه اصلی مطالبه گری جوانان است

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری پنجمین نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان و دانشجویی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، علی گنج کریمی با تقدیر از حضور فعالانه اعضای مجمع کشوری جوانان و دانشجویی اظهار کرد: نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان و دانشجویی به میزبانی استان خوزستان و با هدف پیگیری و بررسی مصوبات، بررسی مشکلات شورای مرکزی استان‌ها و ارزیابی ۶ ماهه اول برگزار شد.

وی افزود: در پنجمین نشست و ضمن برگزاری جلسه صبح و بعد از ظهر که با حضور نمایندگان اعضا سازمان جوانان در شورای مرکزی طرح‌های پیشنهادی که از سوی استان‌ها ارسال شده بود بررسی و پس از آن اعضای شوراهای دانشجویی و جوانان با برگزاری نشست‌های جداگانه‌ به پیگیری مصوبات نشست‌های قبل و ارزیابی پیشرفت آن‌ها پرداختند.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تصریح کرد: تجلی جوان باوری با باز گذاشتن عرصه برای جوانان و نظرخواهی از آن‌ها در جامعه تبلور پیدا می‌کند که محل رقم خوردن این هدف شورا‌های مرکزی است.

وی گفت: مجامع خواستگاه مطالبه گری جوانان است و می‌توان با پرورش آن‌ها از فرصت بهره‌گیری فکر جوان برای نیل به اهداف سازمان استفاده کرد

گنج کریمی ضمن تقدیر از مساعدت مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان در طول برگزاری نشست از میزبانی معاون‌امور جوانان استان تشکر کرد.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از برگزاری پنجمین نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان و دانشجویی خبر داد.