موج دوم نذر آب در قزوین

کارگاه آموزشی مقابله با خشکسالی و بحران آب در سالروز هفتاد و یکمین سال تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و به همت مجمع دانشجویی استان قزوین و به میزبانی کانون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان قزوین در راستای پاسداشت نعمت آب و آگاه سازی جوانان بشردوست در رابطه با کمپین نذرآب جمعیت هلال احمر، کارگاه آموزشی مقابله با خشکسالی و بحران آب برگزار شد.

سهیلا بختیاری دبیر مجمع دانشجویی هلال احمراستان قزوین در این رابطه گفت: هدف از برگزاری این کارگاه، آموزش و توجیح اعضا به منظور برپایی ایستگاه هایی در نقاط شهر و آگاه سازی مردم در رابطه با بحران آب، راهکارهای مصرف صحیح آب و جذب مردم برای پیوستن به کمپین نذرآب میباشد.

این کارگاه در بخش های مختلف از جمله؛ معضلات اجتماعی ناشی از بحران آب، چالش های آب در استان و راهکارهای مقابله با آن و با حضور دانشجویان بشردوست دانشگاه های؛ علوم پزشکی قزوین، پیام نور قزوین، فرهنگیان، آزاد اسلامی واحد باراجین، آزاد اسلامی واحد تاکستان و حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، داوود ارجینی معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین، پریسارضایی رئیس اداره دانشجویی و جوانان استان قزوین، پرهیزکاری مشاور زیست محیطی استانداری قزوین و نظامی مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین و دیگر مسئولین برگزار شد.

حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین، ضمن تبریک بمناسبت هفتاد و یکمین سال تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از فعالیت های موثر جوانان برافکار عمومی ابراز امیدواری کرد و با تاکید بر اهمیت بحران آب گفت: همه باید وضعیت برخی از نقاط استان سیستان و بلوچستان را از نزدیک ببینند تا بدانند بحران آب تا چه حد جدی است.