حضور اعضای کانون های دانش آموزی، دانشجویی و جوانان هلال احمر استان کرمان در سالروز گردهمایی ۱۳ آبان


اعضای کانون های دانش آموزی و غنچه های هلال احمر جمعیت هلال احمر استان کرمان همزمان با سالروز 13 آبان، با حضور در راهپیمایی و اجرای برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه این مناسبت را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ سیزده آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد، نشانه آن است که این قشر آگاه و متعهد، در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

بر اساس این خبر اعضای کانون های دانش آموزی، دانشجویی و جوانان هلال احمر جمعیت هلال احمر استان کرمان همزمان با سالروز ۱۳ آبان، با حضور در راهپیمایی و اجرای برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه این مناسبت را گرامی داشتند.

از برپایی ایستگاه سلامت تا شرکت در راهپیمایی روز دانش آموز در راین

رییس جمعیت هلال احمر راین از حضور و استقبال اعضای کانون‎های دانش آموزی، جوانان و امدادگران این جمعیت در راهپیمایی ۱۳ آبان خبر داد و افزود: اعضای کانون های جوانان و دانش آموزی در این راهپیمایی حقوق دانش آموزان را به همگان یادآور شده و خواستار صلح در سراسر جهان شده اند.

کامبیز محمدی با اشاره به اجرای فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه توسط اعضای جوانان هلال احمر راین در این مراسم خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰ نفر از خدمات ایستگاه سلامت هلال احمر در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان بهره مند شدند.

محمدی با اشاره به توزیع بروشور آموزشی در چادر سلامت توسط اعضای جوانان تصریح کرد: بخشدار راین نیز در بازدید از چادر سلامت از اقدامات اعضای جوانان هلال احمر تشکر کرد.

حضور پرشور اعضای کانون های دانش آموزی و دانشجویی سیرجان در راهپیمایی ۱۳ آبان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیرجان با اشاره به حضور اعضای کانون های دانش آموزی و دانشجویی این جمعیت بیان کرد: این حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان بیانگر تفکر انقلابی آنان و تجدید عهد با ارزش های نظام اسلامی است.

سید حسین حسینی افزود: پوشش امدادی این مراسم در طول مسیر، توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر سیرجان صورت گرفته است.

حضور اعضای جوانان هلال احمر ساردوئیه در گردهمایی ۱۳ آبان

رئیس جمعیت هلال احمر ساردوئیه از حضور اعضای جوانان، امدادگران و پرسنل این جمعیت دوشادوش با آحاد مردم در گردهمایی ۱۳ آبان خبر داد و افزود: اعضای شرکت کننده در این مراسم انزجار خود را از جهان کفر و استکبار اعلام کردند و با آرمان های امام (ره) و انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

وی در ادامه به برپایی چادر سلامت توسط اعضای جوانان این جمعیت در مراسم راهپیمایی روز دانش آموز نیز اشاره کرد.

از حضور تا پوشش امدادی در مراسم راهپیمایی روز دانش آموز در بافت

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان بافت گفت: اعضای کانون های دانش آموزی، دانشجویی، جوانان و داوطلبان این جمعیت همگام با مردم مومن و خداجوی این شهرستان با شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان، بار دیگر با آرمان های امام (ره) و رهبری تجدید میثاق کردند.

علی ملایی با بیان اینکه ۱۳ آبان یادآور رشادت های دانش آموزان در اطاعت از فرمان امام خمینی است، افزود: اعضای شاخه دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر این جمعیت همگام با سایر دانش آموزان در این راهپیمایی شرکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: نجاتگران و امدادگران این جمعیت پوشش امدادی این مراسم را نیز بر عهده داشتند.

راهپیمایی ۱۳ آبان در انار

رئیس جمعیت هلال احمر انار ضمن گرامیداشت سالروز ۱۳ آبان اظهار کرد: همزمان با برگزاری مراسم روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی در سراسرکشور، اعضای کانون های دانش آموزی، دانشجویی و جوانان این جمعیت با حضور گرم و پر شورشان دوشادوش عموم مردم و برحسب وظیفه انسانی و انقلابی انزجار خود را از جنایت های آمریکا و اسراییل اعلام کردند و بار دیگر با آرمان های امام (ره) و رهبری تجدید میثاق کردند.

از حضور در راهپمایی ۱۳ آبان تا برگزاری مانور پدافند غیرعامل در جیرفت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جیرفت از حضور اعضای کانون های دانش آموزی، جوانان و پرسنل این جمعیت در راهپیمایی ۱۳ آبان خبر داد و گفت: به مناسبت هفته پدافند غیرعامل، با هماهنگی و همکاری ادارات و آموزش و پرورش شهرستان، چندین مانور فرضی امدادی در این زمینه در مدرسه سماء، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کارخانه آرد جیرفت با حضور نجاتگران و امدادگران هلال احمر اسن شهرستان برگزار شد.

حضور اعضای هلال احمر شهرستان فهرج در گردهمایی روز دانش آموز

رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان فهرج با اشاره به حضور اعضای کانون های دانش آموزی، دانشجویی، جوانان و داوطلبان این جمعیت برحسب وظیفه انسانی و انقلابی خود در مراسم گردهمایی روز دانش آموز گفت: اعضای جوانان و داوطلبان این جمعیت بار دیگر با آرمان های امام (ره) و رهبری در این مراسم تجدید میثاق کردند.

غلامرضا دهقانی در ادامه با اشاره به پوشش امدادی این مراسم توسط امدادگران و نجاتگران اظهار کرد: اعضای جوانان هلال احمر فهرج نیز با برپایی چادر سلامت فشار خون و قندخون بیش از یکصد نفر از مراجعه کنندگان به این چادر را اندازه گیری کردند.