قم در بسیاری از برنامه های فرهنگی و اجتماعی در حوزه جوانان می تواند الگو باشد

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم در دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر در هفتاد و یکمین سالروز تاسیس سازمان جوانان، با جمعی از اعضای جوان هلال احمر در استان قم، گفت: قم با توجه به جایگاهی که دارد در بسیاری از برنامه های فرهنگی و اجتماعی می تواند الگو باشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ حجت الاسلام سید مصطفی علامه مهری در حاشیه دیدار محمود محمدی نسب دبیر کل جمعیت هلال احمر کشور با مراجع عنوان کرد: قم به واسطه حضور علما از قبل از انقلاب مورد توجه بوده است و دشمن همواره در صدد بوده جامعه شناسی قم را تغییر دهد.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم افزود: قم با توجه به جایگاهی که دارد در بسیاری از برنامه های فرهنگی و اجتماعی می تواند الگو باشد.

وی اظهار کرد: با توجه به چنین ظرفیتی قم نیازمند توجه ویژه ای است چرا که قم استانی ویژه است و برنامه های آن باید کشوری و بین المللی دیده شود.

حجت الاسلام علامه مهری خاطرنشان کرد: همچنین از ۱۴۰ کشور دنیا در قم مشغول به تحصیل اند و موسسات فرهنگی و علمی زیادی در قم فعال اند.

وی عنوان کرد: قم می تواند الگوی مهمی در کشور باشد همان طور که فعالیت های فرهنگی در قم بی نظیر بوده است.

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر قم بیان کرد: جایگاه دینی و فقهی و علمی قم و قرار گرفتن بین ۱۷ استان اهمیت برنامه های فرهنگی را نشان می دهد و هلال احمر در این باره فعالیت های گسترده ای داشته است.

وی گفت: امید است جوانان پیرو اهل بیت(ع) باشند و از عاشورا الگو بگیرند و موفقیت های بیشماری را پشت سر بگذارند.

حجت الاسلام علامه مهری تصریح کرد: در قم تجربیات خوبی در زمینه جوانان وجود دارد و نگرش مدیرعامل جمعیت قم راهگشای بسیاری از مسائل اجتماعی و فرهنگی است.