در چهارمین جلسه شورای مرکزی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان مطرح شد

اهتمام جوانان مسئولیت پذیر در مسیر بهبود فعالیت‌های سازمان جوانان

چهارمین جلسه شورای مرکزی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان با حضور مسئولین ستادی و تعدادی از معاونین امور جوانان استان ها در محل سالن زنده یاد دکتر معتمدی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در چهارمین جلسه شورای مرکزی دبیران کانون های دانشجویی و جوانان، معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان با بیان گزارش کوتاهی از اجرای موفق مصوبات جلسه قبل، تصریح کرد: حرکت رو به رشد جوانان در سراسر کشور در پویش نذر آب از نتایج موفق سومین جلسه مجامع کانون ها بود و تلاش مجمع دور دوم بدلیل محدودیت زمانی، باید در راستای افزایش اثربخشی باشد.
علی گنج کریمی افزود: جوانان صاحبان اصلی کار هستند و معاونان جوانان نقش هدایت و رهبری را در فعالیت ها ایفا می کنند و این ترکیب مناسب جوانان در کنار معاونان، در بهبود فعالیت های پیش رو در سازمان جوانان هلال احمر تاثیر بسزایی دارد.
گنج کریمی درخصوص مسابقات رفاقت مهر مرحله کشوری نیز تشریح کرد: این مسابقات که جزء ریشه دارترین و تاریخی ترین برنامه های سازمان جوانان محسوب می شود، با بررسی نظرات و پیشنهادات جوانان نسخه اجرایی آن تکمیل‌ تر می گردد.
براساس این گزارش، حاضرین جلسه با تقسیم بندی از پیش تعیین شده در شش کمیسیون: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، طرح شوق رویش، مسابقات رفاقت مهر، طرح پیمان، تیم سحر و اردوهای نشاط و امید در مکان های مجزا به بحث و گفتگو درخصوص چالشهای این طرح ها پرداختند و در ادامه یک نفر به نمایندگی از هر کمیسیون، نتایج مباحث را ارائه و پس از دریافت نقطه نظرات سایرین، جمع بندی های لازم صورت گرفت.
در روز دوم این نشست، تشکیل جلسه معاونان امور جوانان استان هایی که میزبان مسابقه سخنوری دانشجویی خواهند بود و اعضای شورای مرکزی مجامع کانون های دانشجویی و جوانان درخصوص پیگیری مصوبات قبلی و تصویب موارد جدید در راستای تحقق اهداف تعریف شده برگزار شد.