دست های مهربان نذر مهربانی می کنند


اعضای کانون های دانشجویی و غنچه های هلال احمر شهرستان کرمانشاه با اجرای کمپین نذر آب و طرح دست های مهربان هلال حمایت خود را از هم وطنان کم برخوردار و محروم اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ زینب محمدی سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه تشریح کرد: به همت کانون های دانشجویی پیام نور، فنی حرفه ای دختران و کانون غنچه های هلال مهد نازنین زنجیره انسانی همبستگی به جهت حمایت از هم وطنان کم برخوردار و محروم در راستای طرح های نذر آب و دستهای مهربان هلال برگزار شد.

وی افزود: در این طرح که در محل دانشگاه های پیام نور و فنی حرفه ای برگزار شد، اعضا کانون ها با توزیع تراکت های مرتبط، برپایی ایستگاه سلامت و تشکیل زنجیره انسانی حمایت خود را از هم وطنان کم برخوردار اعلام کردند.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه اضافه کرد: در راستای توسعه فرهنگ مصرف صحیح آب به کودکان و اهمیت فرهنگ سازی در سنین پایین و نیز تاثیر کودکان بر والدین، اعضا کانون غنچه های هلال احمر شهرستان کرمانشاه با در دست داشتن شعارهای مرتبط اقدام به تشکیل زنجیره انسانی کردند.

در پایان محمدی خاطر نشان کرد: در ادامه این مراسم اعضای کانون غنچه های هلال با اهدا اسباب بازی، کتاب و لوازم تحریر جهت مناطق کم برخوردار و محروم در طرح ملی دست های مهربان هلال سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شرکت کردند.