برگزاری جلسه شورای مرکزی با حضور دبیران منطقه شمال استان در نطنز


جلسه مشترک شورای مرکزی مجامع کانون‎های جوانان و دانشجویی استان با حضور معاون امور جوانان، رئیس اداره جوانان و دانشجویی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان و دبیران منطقه شمال استان در شهرستان نطنز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: جلسه شورای مرکزی کانون‎های دانشجویی و جوانان استان اصفهان با حضور رئیس اداره جوانان و دانشجویی استان و دبیران کانون‎های منطقه شمال شامل شهرستان‎های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود در شهرستان نطنز برگزار شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: در ابتدای برنامه، دبیران به انتقال تجارب و هم اندیشی در مورد نحو مطلوب اجرای برنامه‎ها در کانون‎های خود پرداختند.

وی افزود: نامه ریزی برای اجرای برنامه‎های مطلوب سالروز تاسیس سازمان جوانان، ارزیابی عملکرد دبیران کانون‎ها، ارزیابی اجرای طرح ملی پویش تذر آب شعب و کانون‎ها همچنین بررسی گردهمایی استانی دبیران کانون‎ها از دیگر موضوعات بررسی شده در این جلسه بود.

خانبازی در پایان ضمن قدردانی از شعبه نطنز برای میزبانی این برنامه، تشریح کرد: بازدید از موزه و مسجد جامع نطنز و اقامه نماز جماعت در مسجد همچنین بازدید از نمایشگاه شهرستان از برنامه‎های جانبی این جلسه یک روزه بود.