نشست بررسی آیین نامه دومین جشنواره تئاتر و سرود کانون های دانش آموزی احسان برگزار شد


جشنواره سرود و تئاتر «احسان» کانون های دانش آموزی با هدف تقویت روحیه نشاط و شادابی و تشکیل انسجام تشکیلاتی در میان اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر، و تولید محتوای هنری در زمینه صلح و بشردوستی به میزبانی استان قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ جلسه بررسی آیین نامه دومین جشنواره تئاتر و سرود احسان در سازمان جوانان برگزار شد.

در نشستی که با حضور معاون دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان و معاون امور جوانان و کارشناسان جمعیت هلال احمر قم به عنوان میزبان برگزار شد، موارد اصلاحی آیین نامه دومین جشنواره تئاتر و سرود احسان ویژه اعضای کانون های دانش آموزی مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، برآورد هزینه ها، زمان بندی اجرای دومین جشنواره تئاتر و سرود احسان و نحوه ارسال آثار و … از مباحث مطرح شده در این نشست به شمار می رود.

گفتنی است، سال گذشته، نخستین جشنواره سرود و تئاتر «احسان» کانون های دانش آموزی با هدف تقویت روحیه نشاط و شادابی و تشکیل انسجام تشکیلاتی در میان اعضای کانون های دانش آموزی هلال احمر، و تولید محتوای هنری در زمینه صلح و بشردوستی به میزبانی استان قم برگزار شده بود.