ویژه برنامه روز کودک با حضور ۴۰۰ غنچه در استان اصفهان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری مراسم روز جهانی کودک با شعار آینده را باید ساخت با حضور بیش از 400 تن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک، مراسم ویژه‎ای در تالار صلح و دوستی جمعیت هلال احمر استان اصفهان با همکاری حوزه معاونت جوانان استان و جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان با حضور بیش از ۴۰۰ تن از غنچه‎های هلال احمر برگزار شد.

وی تصریح کرد: در این مراسم برنامه‎های متنوع فرهنگی، آموزشی و شاد از جمله طرح ابتکاری “خوب دیدن و خوب دیده شدن در ترافیک و شب” با شبرنگ‎هایی که کودکان به لباس یا کیف خود نصب می‎نمایند و نیز طرح ملی پویش نذر آب، تشکیل زنجیره انسانی و پرواز بادکنک با شعار آینده را بسازیم اجرا شد.

خانبازی با اشاره به اجرای طرح دست‎های مهربان در حاشیه این برنامه گفت: پس از اطلاع‎رسانی به مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی، اهدا اسباب بازی کودکان در قالب طرح دست‎های مهربان و توزیع در مناطق کمتر برخوردار انجام شد.

وی در پایان ضمن قدردانی از مشارکت تمامی افراد در اجرای این برنامه گفت: در پایان این مراسم بسته‎های فرهنگی و آموزشی در بین کودکان شرکت کننده، توزیع شد.