جلسه هم اندیشی همکاری مشترک هلال احمر قم و مسولان دانشگاه ها علوم پزشکی و حضرت معصومه (س) برگزار شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم از برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور مسئولان دانشگاه های حضرت معصومه (س) و دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این دو جلسه که با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم و کارشناس امور دانشجویی استان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و مدیرکل دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم و معاون فرهنگی و دانشجویی و کارشناس دانشگاه حضرت معصومه (س) و مسئولین دانشگاه ها برگزار شد.

در این نشست، معاون امور جوانان هلال احمر توضیحاتی را درباره چگونگی ساختار جمعیت هلال احمر و فعالیت های معاونت امور جوانان در زمینه های مختلف در سطح استان و اجرای برنامه های ملی و استانی ارائه کرد.

در ادامه جلسه ها کارشناس دانشجویی هلال احمر استان درباره کانون های دانشجویی و فعالیت های انجام شده در زمینه های امدادی، بشر دوستانه ، مانور های مختلف امدادی، اردو های جهادی و مسابقات کشوری رفاقت مهر ارائه کرد که مورد توجه نمایندگان دانشگاه قرار گرفت.

 دکتر محبی در خصوص فعالیتهای کانون دانشجویی و تقدیر از برگزاری فراخوان عضویت توسط کانون هلال احمر به ایراد سخن پرداخت و نسبت به همکاری در برگزاری برنامه های هلال احمر در دانشگاه تشکر کرد.

در این جلسه، مصباحی درباره سابقه فعالیت های دانشجویان در دانشگاه ها گزارش کاملی ارائه کرد و مقرر شد که مدیریت و مسئول فرهنگی دانشگاه همکاری های لازم را جهت پیشرفت کانون دانشجویی هلال احمر در این دانشگاه مورد توجه قرار بگیرد.