برگزاری نشست هم اندیشی مجمع دانشجویی با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم


نشست هم اندیشی اعضای مجمع کانون های دانشجویی با حضور مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر در مرکز امور جوانان استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در این نشست فعالیت های سه ماه آینده مجمع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طرح ها و برنامه های کانون های دانشجویی ارائه و برگزاری کارگاه های آموزشی زندگی در شرایط سخت، تصویب شد.

بر اساس این گزارش، اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی و بشردوستانه، محور اصلی این نشست بود و حمایت و تقویت از اجرای طرح های نو در دستور کار قرار گرفت. برگزاری مراسم ویژه ایام پایان ماه صفر ویژه برنامه سالگرد دو شهید گمنام مدافع حرم (ره) در دانشگاه پیام نور، بازدید از خانه سالمندان کهریزک دانشگاه شهاب دانش، جشن و همایش به مناسبت میلاد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و تدوین و چاپ نشریه کانون دانشجویی هلال احمر از طرح های مورد رایزنی در یان هم اندیشی بود.

همچنین، تامین اعتبار کارگاه زندگی در شرایط سخت (کویر نوردی)؛ مشارکت دانشجویان و جمعیت در برپایی مراسم میلاد رسول اکرم(ص) و ارائه خدمات و تجهیزات مورد نیاز برای اجرای مانور ۱۴ آذر به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه شهاب دانش استان قم از سوی جمعیت هلال احمر از مصوباتی بود که در این نشست به تصویب رسید.

ادامه ی مستمر اجرای طرح بحران آب با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان قم و پیگیری و ادامه طرح بشردوستانه کانون دانشگاه قم در خصوص اطعام نیازمندان نیز از دیگر موراد مورد بحث در این نشست هم اندیشی به شمار می رود.