برگزاری سومین جلسه هم اندیشی شورای مرکزی دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان استان سیستان و بلوچستان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از برگزاری سومین جلسه هم اندیشی شورای مرکزی دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میری معاون امور جوانان استان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از دبیران کانون ها بیان کرد: کانون های دانشجویی و جوانان ظرفیت های بسیا خوبی برای رشد برنامه ها و فعالیت های سازمان جوانان هستند،لذا با برنامه ریزی های منظم،هدف مند و مدون و همچنین با تشکیل شورای مرکزی کانونها میتوان به فعالیت های آموزشی و بشردوستانه در قالب اصول هفتگانه، اهداف و استراتژی های سازمان پرداخت .

وی در ادامه دبیران شورای مرکزی مجمع استانی را به تلاش و فعالیت بیشتردرجهت شناسایی ماهیت بشردوستانه و عام المنفعه سازمان جوانان به اعضای جدیدالورود دعوت کرد.

میری هدف مجمع را افزایش ارتباط موثر بین جوانان و مسئولین حوزه جوانان در جهت افزایش کارایی دانست.

در ادامه این نشست هم اندیشی هر یک از دبیران گزارشی از فعالیت های کانون خود ارائه کردند و پس از آن نظرات،ایده ها،انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص طرح ها و برنامه های این حوزه عنوان کردند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان در پایان با اهدا لوح تقدیر از زحمات دبیران کانون های دانشجویی و جوانان تقدیر و تشکر کرد.