استقبال گرم غنچه ها و دادرسان مازندران از معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در هفته کودک

معاون دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در هفته کودک در دیداری صمیمانه با اعضای کانون غنچه های هلال و تیم دادرس استان مازندران، از دادرسان برتر این استان در مرحله کشوری المپیاد آماده تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان در هفته کودک با همراهی معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان، در شهرستان رامسر مورد استقبال گرم اعضای غنچه های هلال قرار گرفت.

در این دیدار بابایی ضمن تبریک هفته کودک به غنچه های هلال، با اهدای هدیه به نونهالان آینده ساز جامعه، از استقبال صمیمانه آنان تقدیر کرد.

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در ادامه حضور در استان مازندران، در جمع اعضای تیم دادرس شهرستان رامسر که در ششمین دوره المپیاد آماده در مرحله کشوری موفق به کسب رتبه سوم شده بودند؛ حاضر شده و گفتگوی صمیمانه با آنان داشت. و در پایان این دیدار با اهدا هدیه از تلاش های اعضای این تیم تقدیر کرد.

بابایی در ادامه حضور خود در استان مازندران، با همراهی شعبانی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران، از نمایشگاه حوزه پیش دبستانی و دانش آموزی اداره آموزش و پرورش که در اردوگاه میرزا کوچک خان به مناسبت هفته کودک برپا شده بود؛ بازدید کرد.