مجامع فرصتی برای مشارکت حداکثری اعضا در ارتقاء فعالیت‌های سازمان جوانان

دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر ضمن تشریح عملکرد سه ماهه نخست فعالیت شورای مرکزی کانون‌های جوانان گفت: فعالیت‌های سازمان جوانان با مشارکت اعضای شورای مرکزی به عنوان منتخبان اعضا کانون‌های سراسر کشور، منسجم و مهندسی‌تر اجرا می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ عزیزاله رحمتیان گفت: شورای مرکزی کانون‌های جوانان در دومین دوره خود با هدف مشارکت و بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت‌های اعضا و مهندسی برنامه‌های سازمان با هدف افزایش انگیزش و گرایش جوانان کشور به جمعیت هلال احمر آغاز بکار کرده است.

وی در تبیین جلسات برگزار شده توسط این شورا افزود: در نخستین گام و پس از برگزاری انتخابات کشوری و در اولین نشست شورا که به انتخاب دبیر و هماهنگی جهت برگزاری دومین جلسه شورای مرکزی به اتمام رسید.

دبیر مجمع کشوری کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر بیان کرد: در دومین نشست مشترک کانون‌های جوانان و دانشجویی که در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد استان‌ها پس از منطقه بندی و تقسیم به گروه‌های ۴ الی ۵ نفره سرپرستی آن به عهده یکی از اعضای شورای مرکزی قرار داده شد تا در امر اطلاع رسانی و ارتباط گیری بدور از سیستم اداری سهولت پذیرد و دبیران استانی بتوانند نظرات و ایده‌های خود را به مسولان مناطق خود ارائه دهند.

وی با اشاره به مطالب مورد بحث در دومین نشست شورای مرکزی همچون پویش نذر آب و ارتباط گیری رو در رو با اعضا کانون‌های کشور در اردوهای نشاط و امید گفت:حضور نمایندگان شورا در اردوهای نشاط و امید با هدف برقراری ارتباط نزدیک با اعضا کانون‌های کشور صورت گرفت که به صورت جمعی و تکی در فرصت‌های مختلف دیدار و از نقطه نظرات، راهکار‌ها و پیشنهادات آن‌ها در حوزه پویش ملی نذر آب پرداختند که ماحصل آن در اردوی نشاط و امید پس از بررسی در اردوهای جوانان و روستایی به سمع دبیر کل جمعیت هلال احمر رسید.

رحمتیان نیا تصریح کرد: پس از اخذ نظرات دبیران کانون‌های جوانان بصورت میدانی در اردوهای نشاط و امید کانون‌های جوانان و روستایی و بصورت مجازی در مناطق از قبل تعیین شده نظرات جمع بندی نهایی و به ریاست محترم سازمان تحویل داده شد.

وی ادامه داد: سومین نشست شورای مرکزی کانون‌های جوانان به میزبانی استان یزد برگزار شد که در آن به تحلیل طرح‌های ابلاغی سازمان اعم از رفاقت‌مهر، پیمان، ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، شوق رویش و … اشاراتی شد و از مصوبات مهم آن تشکیل کارگروهای بازبینی طرح‌ها بود.

رحمتیان نیا با اشاره به لزوم همفکری سازمان با اعضا درگیر در طرح‌های مختلف عنوان کرد: چند نفر از اعضاء شورای مرکزی کانون‌های جوانان به نمایندگی با تشکیل کارگروه مشترک با شورای دانشجویی به تحلیل و بررسی طرح‌های مذبور در سازمان جوانان پرداختند که پس از نهایی شدن دبیران مجامع استانی در این امر دخیل و از نظرات آن‌ها و اعضا شورا‌های استانی نیز استفاده خواهد شد.

وی در پایان ضمن تشکر از راهنمایی و همراهی ریاست سازمان جوانان، معاون دانشجویی و جوانان وروسای ادارات، معاونین جوانان استانها و دبیران شورا‌های استانی گفت: تلاش ما بر این است که همچون گذشته و با برنامه‌های جدید و رویکرد مشارکت جویی از توان جوانان و همراهی معاونین و کارشناسان محترم به ارتقا فعالیت ها کمک کنیم.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. تجلی says:

    آفرین بر عزیز خان رحمتیان ،ان شالله با کمک همه دوستان شاهد رشد و بالندگی جوانان این مرزو بوم باشیم.

Comments are closed.