آموزش پیشگیری از اعتیاد جوانان سیستان و بلوچستان در قالب طرح پیمان


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد با عنوان طرح ارتقاء سطح سلامت جامعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میری معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گفت: کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه ازاعتیاد با عنوان طرح ارتقاء سطح سلامت جامعه برای اعضا جدیدالورود سازمان جوانان در شهرستان سراوان برگزار شد.

وی افزود: ۴۰ نفر از اعضا برادر و همچنین مسئولین شهرستانی در این کارگاه آموزشی شرکت کردند.

میری تصریح کرد: این کارگاه ها بر اساس انعقاد تفاهم نامه جمعیت هلال احمر و ستاد مبارزه با مواد مخدر با هدف بستر سازی برای ریشه کنی مواد مخدر، توجه به اشتغال، مسائل فرهنگی، اجتماعی و عاطفی جوانان و نوجوانان و کمک به بنیان خانواد‌ها برگزار می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر اظهار داشت:حضور نوجوانان و جوانان در برنامه‌های مختلف و آموزش‌هایی که سازمان جوانان برای آنها در نظر می‌گیرد موجب ارتقاء نشاط اجتماعی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در آنها می‌شود.

میری ادامه داد: پس از پایان این کارگاه دوروزه برای شرکت کنندگان گواهینامه آموزشی ۱۶ ساعته با امضا مدیر عامل جمعیت هلال احمر و دبیرشورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان صادر خواهد شد.