پیام تبریک رییس سازمان جوانان هلال احمربه مناسبت آغاز سال تحصیلی

دکتر شهاب الدین صابونچی رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در پیامی بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 98-97 را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این پیام آمده است:

در آستانه فرا رسیدن ماه مهر، ماه فراگیری دانش و خردورزی و همزمان با هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره حماسه سازان و شهیدان دفاع مقدس به ویژه معلمان, دانش آموزان, دانشجویان و جوانان شهید را گرامی داشته و بر روح تابناک امام شهیدان، بنیانگذار جمهوری اسلامی که رسالت حضور انبیا(ع) را بر امر آموزش و پرورش انسان‌ها برشمرد و معلم و مدرسه را مبدأ سعادت و شقاوت دانست، درود می فرستم.

بازگشائی مراکز علمی, آموزشی در سال جدید تحصیلی ۹۸_۹۷ را به اعضای جوان و نوجوان سازمان جوانان هلال احمر تبریک عرض نموده و برای همه عزیزان روزهای سرشار از سعادت و سلامت را از خداوند متعال خواهانم. آرزوی قلبیم این است که آینده سازان ایران اسلامی عزیز بتوانند پیام آور صلح و دوستی و امدادرسان و یاور جسم و روان دوستان, خانواده و اعضای جامعه باشند.

جوانان بشردوست هلال احمر, در زمانه ای که بدخواهان صلح و امنیت کشور را هدف گرفته اند، وظایف سنگین تری را بر عهده دارند. باید همه تلاش خود را برای گسترش صلح و دوستی بکار گیریم تا شاهد جامعه ای نوع دوست و کوشا در مسیر کمک به همنوعان و تسکین دردهای آنان باشیم.

امیدوارم در سال تحصیلی جدید، در پناه عنایات الهی با یاری جوانان عزیز شاهد پیشرفت همه جانبه کشور و بسط «امید» در پیکر جامعه همیشه سرافراز ایران اسلامی باشیم.

دکتر شهاب الدین صابونچی

 رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر