برگزاری مسابقات منطقه‎ای رفاقت مهر در استان اصفهان

معاون امور جوانان استان اصفهان از برگزاری مسابقات منطقه‎ای رفاقت مهر به میزبانی 3 شهرستان با حضور بیش از 400 نفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: مسابقات منطقه‎ای رفاقت مهر با حضور ۴۹ تیم به میزبانی شهرستان های آران وبیدگل، اصفهان و تیران‎وکرون برگزار شد.

خانبازی تصریح کرد: در این مسابقات و در دو بخش مجزا، خواهران و برادران در قالب ۳۲ تیم خواهر و ۱۷ تیم برادر با تیم‎های ۸ نفره در آیتم‎های اسکان اضطراری، حمل مصدوم و امداد و کمک‎های اولیه با یکدیگر به رقابت‎های دوستانه پرداختند.

وی با اشاره به اهداف برگزاری مسابقات رفاقت مهر منطقه‎ای در این استان تشریح کرد: این مسابقات با حضور تیم‏های شهرستان‎های استان پیش از برگزاری بیست و نهمین دوره مرحله استانی این مسابقات، با داوری یکسان برگزار شد تا علاوه بر کاهش هزینه‎ها، نقاط ضعف اعضا و سوالات در رابطه با نکات داوری پاسخ داده شود و اعضا با آمادگی بیشتری در مسابقات استانی حاضر شوند.

خانبازی در پایان ضمن قدردانی از کارشناسان ستادی، شعب میزبان و اعضای شرکت کننده در این دوره از مسابقات افزود: بازدید از اماکن تاریخی شعب میزبان و تشکیل زنجیره انسانی در راستای کمپین ملی نذر آب از برنامه‎های جانبی این دوره از مسابقات در استان اصفهان بوده است.