حمایت همه جانبه آموزش و پرورش از فعالیت‌های کانون‌های دانش آموزی هلال احمر در مدارس

در آیین اختتامیه فعالیت های تابستانی واحدهای آموزشی و پرورشی سراسر کشور که با حضور مسئولان وزارت آموزش و پرورش، هلال احمر و سایر نهادهای مرتبط با اوقات فراغت دانش آموزان، در قزوین برگزار شد بر تداوم برنامه های هلال احمر تاکید در مدارس تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر آیین اختتامیه برنامه های تابستانی وزارت آموزش و پرورش با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش وجمعی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.

در این مراسم علیرضا کاظمی ضمن بازدید از نمایشگاه فعالیت های دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر و انجام تست فشار خون توسط دادرسان استان قزوین گفت: سازمان جوانان جمعیت هلال احمر یک ظرفیت تربیتی بی نظیر در آموزش و پرورش و عرصه های مختلف در سطح کشور است که می تواند یاریگر جامعه باشد.

وی با اشاره به حضور موثر سازمان جوانان در مدارس به عنوان یکی از چهار تشکل دانش آموزی گفت: فضای همکاری، تعامل و اجرا اقدامات برای هلال احمر باز و مورد تاکید است.

کاظمی با تاکید بر استمرار حمایت‌های وزارت آموزش و پرورش از سازمان جوانان هلال احمر تداوم برنامه‌های این سازمان را در مدارس را خواستار شد.