کارگاه آموزشی فرهنگی حجاب و عفاف در سیستان و بلوچستان برگزار شد


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از برگزاری کارگاه آموزشی فرهنگ حجاب و عفاف ویژاعضا جوانان خواهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میری معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گفت: این کارگاه آموزشی یک روزه با ترویج فرهنگ حجاب و عفاف با حضور جوانان خواهرشهرستان های سراوان و خاش برگزار شده است.

وی با بیان اینکه با رویکرد نقش مدیریت در ترویج و تحکیم حیا و گسترش حجاب و عفاف در جامعه برگزار شده است، یادآور شد: در این دوره آموزشی ۵٠ نفر از خواهران فعال حوزه جوانان برگزار شده است.

میری، با بیان اینکه این کارگاه آموزشی با هدف الگوگیری از بانوی بزرگ اسلام برگزار شد، گفت: در این کارگاه آموزشی رییس شعبه سراوان، بهمن دهواری در خصوص حجاب و عفاف و رعایت و ترویج این فرهنگ در جمعیت هلال احمر به ایراد سخنرانی پرداختندو افزود: حضور بانوان در جمعیت هلال احمر همواره سازنده و پویا بوده است و این موفقیت مرهون این است که پوشش امدادی آنان، لباس عفتشان بوده است.

وی تصریح کرد: در این کارگاه چند تن از خواهران عضو سازمان جوانان،امدادگران و داوطلبان فعال در حوزه رعایت پوشش اسلامی در جمعیت هلال احمر تقدیر و تشکر بعمل امد.