جوانان استان اصفهان؛ متحد برای اجرای کمپین نذر آب


معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای کمپین ملی "نذر آب" توسط جوانان این استان در قالب برنامه‎های متنوع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: بعد از حضور فعال و پرشور تیم سحر جمعیت هلال احمر استان اصفهان در کاروان اعزامی به مناطق کم برخوردار سیستان و بلوچستان و سراوان، جوانان این استان با شور و همدلی، همراهی خود را در اجرای کمپین ملی نذر آب به نمایش گذاشتند.

خانبازی تصریح کرد: حضور اعضا در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان، حضور در اماکن تاریخی، مذهبی و تشکیل زنجیره‎های انسانی، حضور در کلاس‎های تابستانه شوق رویش و هیات‎های مذهبی و تبیین طرح نذر آب و پیوستن اعضا و کمک به طرح، برپایی بازارچه خیریه و نمایشگاه مصرف بهینه آب، برگزاری مسابقه ادبی، رنگ آمیزی ماهی تشنه و عکاسی، استفاده از احادیث و روایات در تبلیغات و فضاسازی و انتشار در فضای مجازی بخشی از فعالیت جوانان این استان بود.

وی افزود: برگزاری کارگاه‎های آموزشی “آب؛ گوهر هستی” و آموزش مصرف بهینه آب به کودکان، تهیه بنرهای دلنوشته، سوگند نامه، تهیه کارت همیار آب ویژه دانش‎آموزان، کمک به فرهنگ‎سازی مصرف بهینه آب، از اقدامات دیگر اعضای کانون‎های دانشجویی، جوانان، دانش‎آموزی و غنچه‎های هلال احمر استان اصفهان بوده است.

خانبازی در پایان ضمن قدردانی از شعب اصفهان، برخوار، فریدونشهر، دهاقان، خوانسار، لنجان، مبارکه، شهرضا، خمینی‎شهر، سمیرم و نطنز استقرار صندوق برای دریافت کمک‏های نقدی مردم طرح ملی کمپین نذر آب را از دیگر اقدامات شعب استان اعلام کرد و تشریح کرد: کمک‎های نقدی مردم برای تامین آب مصرفی در استان‎های متاثر از خشکسالی و کمبود آب جنوب شرق کشور با مشارکت خیرین و داوطلبان جمع آوری و سپس در اختیار مردم این مناطق قرار می‎گیرد.