جلسه یکسان سازی بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر مرحله استانی

مربیان و نمایندگان شعب استان بوشهر جهت بروزرسانی اطلاعات و دانش کاری خود در جلسه یکسان سازی مسابقات رفاقت مهر شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ جلسه یکسان سازی مسابقات رفاقت مهر به جهت تبادل اطلاعات و بروزرسانی دانش مهارتی مربیان شعب در معاونت امور جوانان استان برگزار شد.

آمنه غریبی تصریح کرد: بیست و نهمین دوره مسابقات فرهنگی امدادی رفاقت امسال با سبک و شیوه ایی متفاوت و عملیاتی تر توسط مدرسین و متولیان طراح ایجاد و نمایندگانی از سراسر کشور در جلسه ایی جهت یکسان سازی دانش علمی و عملی این فعالیت زیر نظر اساتید سازمان بروزرسانی گردیدند.

وی افزود: پس از اموزش این مربیان مجموعه معاونت استان در صدد بسترسازی برای اموزش جامع بین مربیان سراسر استان بودیم ، که این مهم فراهم گردید و در یک روز اموزشی این مبانی و مفاهیم علمی و عملی بین مربیان شعب به تبادل گذاشته شد

معاون امور جوانان استان بوشهر خاطرنشان کرد: این مربیان و نمایندگانی که از شعب معرفی شده میبایست مطالب را برای یادگیری و اموزش یکسان به جهت حضور در بیست و نهمین دوره از مرحله استانی رفاقت مهر انتقال و زمینه اموزش جامع و یکسان را محیا کنند.

آمنه غریبی در خصوص این سری از مسابقات گفت: امسال رویکرد جدید و فعالیت بیشتری در اجراییات ایتم ها تبیین شده که علاوه بر افزایش شور و اشتیاق اعضا فضای علم اموزی و رویارویی بیشتر با شباهت های موجود در حوادث و اتفاقات را بوجود می اورد.

غریبی معاون امور جوانان جمعیت هلال استان بوشهر در پایان ضمن تشکر از مجموعه اموزشی و مربیان حاضر گفت شعب در حال اماده سازی تیم های خود جهت حضور در مرحله استانی مسابقات میباشند.