جلسه هماهنگی مسئولین آموزش و پرورش با کارشناس امور جوانان جمعیت هلال احمر نیمروز


جلسه هماهنگی برنامه های معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان با حضور معاون پرورشی آموزش و پرورش و کارشناس جوانان و مربیان طرح ملی دادرس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ مصطفی گلستانی فرد از معاونین و مربیان آموزش و پرورش شهرستان در خصوص همکاری‎های آن اداره جهت اجرای طرح دادرس در مدارس و حضور دانش آموزان جهت شرکت در کلاس‎های امدادی تشکر کرد و بیان داشت: اگر ما در امر امدادرسانی و آموزش به دانش آموزان تلاش کرده و این آموزش ها را چه به صورت عملی و چه تئوری ارائه دهیم، میتوانیم آنان را برای شرایط اضطراری و حتی نجات جان یک انسان آماده کنیم.

کارشناس امور جوانان شهرستان نیمروز در این جلسه در خصوص برگزاری انتخابات کانون های دانش آموزی در سال تحصیلی جدید و همچنین برنامه های آموزشی از قبیل طرح ملی دادرس و مسابقات آماده مطالبی را بیان کرد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان از کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش و رابط بین دو اداره نیز ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح ملی دادرس، این آموزش ها را از بهترین موضوعات آموزشی که می توانیم به دانش آموزان ارائه دهیم، دانست.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مربیان هلال احمر که در طول سال تحصیلی، آموزش دادرس را در مدارس شهرستان بر عهده داشته است تقدیر و تشکر کرد.