مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در اختتامیه ششمین المپیاد آماده:

هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو است

اختتامیه آخرین بخش از مرحله کشوری ششمین مسابقات المپیاد آماده با حضور مسئولان جمعیت هلال احمر و وزارت آموزش و پرورش در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در مراسم اختتامیه المپیاد آماده خطاب به دانش آموزان شرکت کننده گفت: از این به بعد وظیفه خطیری بر عهده شما گذاشته شده است و من نیز مفتخرم که لباس با ارزش هلال احمر را به تن کرده‌ام و همینجا قول می دهم که در خدمت اهداف والای هلال احمر باشم.
وی با تشکر از همه عوامل برگزارکننده مراسم گفت: گزارش ارائه شده از برگزاری اردوها بسیار دلگرم کننده بود و من امیدوارم در سالهای آتی این اردوها با کیفیت بالاتری برگزار شود.
رمضانی در ادامه خاطر نشان کرد: من به عنوان کسی که ۲۸ سال درآموزش و پرورش مشغول فعالیت هستم باید اعتراف کنم که هلال احمر در برگزاری اردوها بسیار پیشرو  عمل می کند و با وجود همه کاستی‌هایی که وجود داشته هلال احمر وظایف خود را به نحو احسن به انجام رسانده است.
وی با اشاره به اینکه معاونت پرورشی آموزش و پرورش با چهار تشکل دانش آموزی در حوزه معاونت بسیج دانش آموزی انجمن اسلامی، پیشتازان و جمعیت هلال احمر همکاری می‌کند افزود: جمعیت هلال احمر از نجیب ترین، مخلص ترین و صادق ترین تشکل‌هاست که بدون هیچ چشمداشتی فعالیت های بسیار مفید و موثر در حوزه جوانان انجام می دهد.
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با اعلام این خبر که وزارت آموزش و پرورش تصمیم دارد از سال آینده برنامه ویژه و مدرسه محور داشته باشد افزود: ما در این زمینه نیاز داریم تا از تجربیات جمعیت هلال احمر استفاده کنیم و با همیاری هم در بحث اردوها هم افزایی خوبی داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه کشور در بخش مختلف در معرض خطر است و آسیب های جدی وجود دارد گفت: وظیفه ما این است که نسبت به این مسائل حساسیت داشته باشیم و آمادگی خود را بالا ببریم.
رمضانی در پایان با تشکر از میزبان این دوره از اردوها گفت: در بحث نذر آب بویژه در استان سیستان و بلوچستان آماده همکاری هستیم و اداره کل فرهنگی معاونت پرورشی این آمادگی را دارد تا در خصوص فرهنگ سازی با هلال احمر همکاری کند.