رتبه سوم المپیاد ملی آماده دادرس نصیب خراسان رضوی شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از کسب رتبه سوم تیم دادرس این استان در مسابقات المپیاد آماده کشوری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، علیرضا معین زاده اظهارداشت: ششمین المپیادآماده در بخش پسران در اردوگاه مهر بندر انزلی و به میزبانی استان گیلان از دوم تا ۱۲ شهریور ماه جاری برگزار شد و تیم دادرس استان خراسان رضوی در دو بخش پسران و دختران متشکل از ۲۸ نفر در این المپیاد شرکت کرد.

وی تصریح کرد:تیم دادرس پسران استان خراسان رضوی در بخش تیمی موفق به کسب رتبه سوم المپیاد کشوری آماده شد. همچنین این تیم در رشته های جانبی شامل الوار چینی، بانداژ و پانسمان، حمل مصدوم، اطفا حریق و ارزیابی و احیا قلبی ریوی موفق به کسب رتبه های نخست تا سوم شدند.

معین زاده عنوان کرد: مسابقات استانی المپیاد آماده دادرس با حضور ۶۰۰ شرکت کننده به میزبانی شهرستان تربت حیدریه از هشتم تا ۱۲ مردادماه سال جاری در دو بخش برادران و خواهرا برگزار شد که در پایان این رقابت ها در بخش تیم شهرستان تربت حیدریه و در بخش پسران تیم شهرستان نیشابور موفق به کسب رتبه های برتر شدند و به عنوان نمایندگان استان خراسان رضوی در مسابقات المپیاد دادرس کشوری حضور پیدا کردند.

وی در پایان با اشاره به برگزاری دو اردوی آمادگی ۲۵ روزه در جهت ارتقا سطح آمادگی نمایندگان استان در المپیاد آماده دادرس از همکاری مدیرعامل، معاونان، روسای شعب جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، مربیان، اعضاء جوانان و دست اندرکاران برگزار کننده المپیاد دادرس در سطح این استان قدردانی کرد.