معاون امور بین‌الملل جمعیت هلال احمر : برگزاری این اردوها زمینه خودباوری جوانان را فراهم می کند

معاون امور بین‌الملل جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از آیتم‌های مسابقات، با دادرسان منتخب حاضر در ششمین مرحله کشوری مسابقات آماده در اردوگاه مهر بندر انزلی دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر باقری  در  دیدار با دادرسان ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مسابقات عنوان کرد: فرصت را غنیمت‌ می‌شمارم و از طرف دکتر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر که به دلیل مشغله کاری در این جمع فرصت حضور پیدا نکرد، از برگزار کنندگان و دوستان محترمی که زحمت کشیده‌اند تا این اردو برگزار شود، تشکر می‌کنم. قدر این تشکل‌ها و اردوها را بدانید چرا که بخشی از شخصیت وجودی، ملی و معنوی هر انسانی وابسته به این اردوها است و ما نیز با حضور در چنین برنامه‌هایی به این خودباوری رسیدیم که آینده مملکت به دست جوانان و نوجوانان آن است.

وی تصریح کرد: خود را آماده کنید تا جانشینیان شایسته‌ای برای شهدایی که از خاک و آب این سرزمین دفاع کرده‌اند، دانشمندان و علمایی که از ایران برخاسته‌اند و نام ایران را سرافراز کرده‌اند، باشید.

معاون امور بین الملل جمعیت هلال احمر  در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از میزبانان و مجریان برنامه، مسابقات آماده را زمینه ساز رشد و تقویت نوجوانان در زمینه‌های آموزشی وابسته به هلال احمر دانست و تصریح کرد: غبطه می‌خوریم که نمی‌توانیم این ظرفیت را در سطح بین‌الملل به مشارکت بگذاریم و امید است بتوانیم از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سازمان جوانان و سازمان داوطلبان همچون دیگر بخش‌های جمعیت‌ هلال احمر قوی و پرظرفیت استفاده کنیم.