رییس سازمان جوانان هلال احمر: مدیران ارشد جمعیت هلال احمر نگاه ویژه ای به آموزش جوانان دارند

بازدید اعضای شورای معاونان جمعیت هلال احمر از مرحله کشوری المپیاد آماده

رییس سازمان جوانان هلال احمر به همراه معاونان آموزش، پژوهش و امور بین‌الملل جمعیت هلال احمر ضمن بازدید از آیتم‌های مسابقات، با دادرسان منتخب حاضر در ششمین مرحله کشوری مسابقات آماده در اردوگاه مهر بندر انزلی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ دکتر شهاب الدین صابونچی با حضور در جمع دادرسان منتخب ۱۵ استان کشور، ضمن تبریک اعیاد به دادرسان، سرپرستان، مربیان، داوران و کادر اجرایی مسابقات گفت: امیدواریم که این تجربه اردویی و ایامی که در این جمع پشت سر می‌گذارید، از بهترین ایامتان باشد، رقابت‌ها به جای خود اما رفاقت‌هایی که شکل می‌گیرد در بلند مدت یکی از توشه‌های مفیدی است که در این مسیر برگرفته‌اید.

وی  ضمن قدردانی از تمامی عوامل موثر در اجرای طرح ملی دادرس از صف تا ستاد و با اشاره به بازدید شورای معاونان جمعیت هلال احمر از مراحل مختلف اردوها و مسابقات سازمان جوانان تصریح کرد: اتفاق خوبی است که امسال چندین نفر از مدیران ارشد جمعیت مسابقات آماده را از نزدیک مشاهده کردند و این نشان از توجه ویژه مدیران ارشد جمعیت هلال احمر به جوانان و نوجوانان است.

صابونچی افزود: این باور شکل گرفته که ما باید بیشترین انرژی و سرمایه‌گذاری که بخشی از آن مادی و بخشی معنوی است را در مسیر نوجوانان مصرف کنیم و مهم این است که این استعدادها را شناسایی کنیم و از نظرات و تجربه‌های تک تک دوستان استفاده کنیم.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر  درمورد  بخش‌های مختلف المپیاد آماده گفت: این اردوها برای ما هم جنبه رقابتی و هم جنبه‌های مختلف آموزشی آن همچون مهارت‌های زندگی، زندگی در شرایط سخت، آشنایی با اقوام مختلف کشور و هموطنان خود، فراگیری نکات آموزشی در آیتم‌های جانبی و… حائز اهمیت است.  هرچند سختی‌هایی دارد اما قطعا در بلند مدت و در مسیر زندگی برای شما مفید خواهد بود و شما که تجربه حضور در این برنامه و حضور در این مرحله را دارید، چندگامی از همسالان خود که این تجربه را کسب نکرده‌اند، جلوتر قرار گرفته‌اید.

وی با آرزوی استمرار فعالیت دادرسان در سازمان جوانان تشریح کرد: این برنامه آخرین مرحله اردوهای کشوری سازمان جوانان در تابستان ۹۷ است و امید است با لطف و عنایت الهی، این برنامه‌ها نیز به خوبی به پایان رسد و سال تحصیلی پرانرژی و با انگیزه را شروع کنید. اما انتطار داریم شما دادرسان، در سال‌های آتی به عنوان همراهان و یاوران المپیاد آماده همراه ما باشید و به عنوان برگزیدگان شهر خود این مسیر مقدسی که انتخاب کرده‌اید را ادامه دهید و امیدواریم در سال‌های آینده در کانون‌های جوانان و دانشجویی نیز شاهد حضور شما در تک تک برنامه‌های از جمله طرح‌های آموزشی باشیم.