اردوی کانون‎های طلاب به میزبانی استان اصفهان برگزار شد

با حضور بیش از 250 نفر، اردوهای سازمان جوانان ویژه دبیران و اعضای منتخب کانون‎های طلاب به میزبانی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در اردوگاه کشوری شهیدبهشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی گفت: در راستای برگزاری اردوهای نشاط و امید سازمان جوانان، اردوی ویژه دبیران و اعضای کانون‎های طلاب در دو بخش برادران و خواهران با حضور بیش از ۲۵۰ نفر به میزبانی استان اصفهان در اردوگاه کشوری شهید بهشتی برگزار شد.

معاون امور جوانان استان اصفهان تصریح کرد: در حاشیه گردهمایی برادران و با حضور رئیس و شورای معاونین سازمان جوانان، معاونین امور جوانان استان‎ها، معاونین حوزه‎های علمیه و مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر سراسر کشور به عنوان مدعوین این برنامه، نشست سه جانبه تشکیل دادند.

خانبازی با اشاره به محتوای آموزشی این اردوها تشریح کرد: کارگاه‎های آموزشی با موضوعات اصول تغذیه و سلامتی، نقش اجتماعی طلاب از مشروطه تا انقلاب اسلامی، آسیب‌شناسی فضای مجازی، مدیریت بحران ویژه مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه، حمایت روانی در بلایا با نگاهی به زلزله کرمانشاه، کمک‌های اولیه و ضرورت آن در هر دو گروه برگزار شد.

وی افزود: برپایی یادمان شهدا و حضور روحانیون امدادگر در ورودی سالن افتتاحیه، بازدید از گلستان شهدا، زیارت مقبره شهید حججی، استفاده از امکانات تفریحی اردوگاه کشوری شهید بهشتی، بازدید از باغ طوبی و تخت فولاد همچنین بازدید از میدان امام خمینی (ره)، عمارت عالی قاپو و کاخ موزه چهلستون از برنامه‎های فرهنگی و تفریحی این دوره از اردوها بود.

خانبازی در پایان ضمن قدردانی از زحمات تمامی عوامل اجرایی این دوره از اردوها گفت: مدیرکل گزینش جمعیت هلال احمر و نمیانده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و امام جمعه استان اصفهان از مهمانان ویژه این برنامه بودند.