با برگزاری اختتامیه ششمین مسابقات مرحله کشوری المپیاد آماده:

تیم‌های برتر گروه الف خواهران در ششمین المپیاد آماده اعلام شد

مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات کشوری المپیاد آماده گروه الف خواهران در اردوگاه مهر بندر انزلی به میزبانی استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان؛ اختتامیه ششمین دوره مسابقات کشوری المپیاد آماده دختران در اردوگاه مهر بندر انزلی به میزبانی استان فارس با حضور معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان، معاونین جوانان استانهای بوشهر، کرمانشاه، گلستان، خراسان شمالی برگزار شد.

در این مراسم سعید بابایی، معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان ضمن آرزوی موفقیت برای دادرسان اظهار کرد: حدود ۱۰۰۰ نفر از دادرسان سراسر کشور از تمامی استان‌ها به مرحله کشوری راه یافته در این مسابقات حضور داشتند که در نهایت چند تیم به عنوان تیم برتر انتخاب می شوند اما مهمترین وجه این مسابقات افزایش سطح آگاهی و یادگیری دانش آموزان خواهد بود.

وی افزود: دانش آموزان آماده در شرایط سخت با حضور یافتن در این دوره از مسابقات کشوری، علاوه بر کسب مهارت و علم و دانش همگی روابطی جدید از جنس دوستی های کشوری ایجاد کردند.

غلامحسین تجلی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس به عنوان میزبان ششمین دوره المپیاد آماده ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین و عوامل اجرایی این دوره از مسابقات بیان کرد: هدف از برگزاری مسابقات المپیاد آماده تربیت دانش آموز آماده در روزهای سخت است.

مزیدآبادی سرداور فنی ششمین دوره مسابقات کشوری المپیاد آماده در مراسم اختتامیه با تقدیر از تلاش مسئولین و میزبانی این مسابقات گفت: امسال سه کارگاه آموزشی جدید شامل: کار با طناب و گره، نقشه خوانی و جهت یابی و برنامه سرپناه اضطراری ویژگی جدیدی است که در مسابقات المپیاد آماده اضافه شد.
وی افزود: امسال برای اولین بار در المپیاد آماده داوران و سر داوران این مسابقات از خواهران مربی و داوران آموزش دیده بودند که خوش درخشیدند و به همت این داوران و سرداوران مسابقات به بهترین شکل برگزار شد.

در پایان مراسم اختتامیه نتایج مسابقات در بخش تیمی حاصل از جمع امتیاز مقام های آیتم های متفاوت به شرح ذیل اعلام شد:

رشته پانسمان و بانداژ: ۱)استان مازندران  ۲)استان البرز  ۳) استان اردبیل

رشته اسکان اضطراری:  ۱)استان البرز  ۲)استان‌های تهران/ مازندران  ۳)استان اردبیل

رشته پناهگیری و خروج ایمن: ۱)استان قم  ۲)استان‌های گیلان/کرمانشاه  ۳)استان البرز

رشته حمل مصدوم: ۱)استان‌‌های البرز/آذربایجان غربی ۲)استان زنجان ۳)استان‌های‌ اردبیل/ایلام/همدان

رشته آتل بندی و شکستگی: ۱)استان قزوین  ۲)استان قم  ۳)استان‌های اردبیل/زنجان

رشته اطفاء حریق: ۱)استان‌های کرمانشاه/ قزوین/اردبیل۲)استان‌های مرکزی/لرستان/تهران ۳)استان‌‌‌های کردستان/ایلام/آذرشرقی

آزمون کتبی: ۱)استان البرز ۲)استان قزوین ۳)استان‌‌های گیلان/ کرمانشاه

رشته ارزیابی و احیا قلبی ریوی: ۱)استان‌ البرز ۲)استان مازندران ۳)استان قم

و

مجموع نتایج و جمع امتیازات: ۱)استان البرز  ۲)استان قزوین  ۳)استان مازندران