معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان در آیین افتتاحیه مرحله کشوری ششمین دوره از المپیاد آماده

با گسترش دوستی همه دادرسان قهرمانند

با حضور منتخبان 16 استان کشور ششمین مرحله کشوری المپیاد آماده، بخش اول دختران در اردوگاه مهر بندر انزلی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان فارس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ سعید بابایی در آیین افتتاحیه بخش اول خواهران مرحله کشوری ششمین دوره از المپیاد آماده گفت: میزبانی قسمت خواهران این مسابقات به عهده جمعیت هلال احمراستان فارس است که محیطی بسیار زیبا و پرشور برای انجام و اجرای هرچه بهتر این مسابقات محیا ساخته‌اند.

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان ادامه داد: دادرسان حاضر در این دوره از ۱۶ استان شمال و غرب کشور هستند که امیداوریم در کنار مسابقات از برنامه های فرهنگی- تفریحی متنوعی که تدارک دیده شده، لذت ببرند.

بابایی در آیین افتتاحیه خطاب به دادرسان تصریح کرد: شما دادرسانی هستید که موفق به حضور در مرحله کشوری المپیاد آماده شده اید و مدرسه ی شما از بین ۸ هزار مدرسه در سراسر کشور تا کنون منتخب و برگزیده بوده، پس با گسترش ارتباطات و دوستی ها در طول برنامه و جای جای زندگی خود، همگی قهرمان هستید حتی اگر حائز مقام اول نباشید.

وی در تشریح برنامه‌های مسابقات گفت: در ابتدا کارگاه های آموزشی و یکسان سازی ویژه دادرسان تدارک دیده شده که دادرسان پس از حضور در این کارگاه ها آماده آزمون کتبی در پایان روز اول خواهند شد و در روزهای آتی ضمن اجرا و برگزاری آزمون های اصلی و مسابقات جانبی از برنامه های تفریحی در بندرانزلی بهره مند خواهند شد.