پویش نذر آب یک نعمت است؛ جوانان با توان و ظرفیت والا یاری رسان آسیب دیدگان هستند

نایب دبیر مجمع کشوری در اردوهای نشاط و امید گفت: پویش نذر آب یک نعمت است؛ جوانان با توان و ظرفیت والا یاری رسان آسیب دیدگان هستند.‎

نایب دبیر مجمع کشوری گفت: در این اردو و در کنار تمامی فعالیت های فرهنگی، آموزشی و تفریحی دغدغه مندی حاصل شده است که جوانان با نگاه خاص تری یاری رسان همنوعان خود باشند.

وی با بیان این که باید بشر دوستی را با نگاه متفاوت تری در جامعه نشر داد افزود ما جوانان هلال احمر با این رویکرد که پویش نذر آب را یک نعمت برای خود متصور شدیم تا بتوانیم هر کجا که هستیم با هر توان و ظرفیتی یاری رسان آسیب دیدگان باشیم.

نایب دبیر مجمع کشوری با اشاره به مطالبه گری جوانان بیان کرد: ما جوانان جمعیت هلال احمر تمام توان خود را به کار گرفته تا پویش نذر آب در بالاترین سطح ممکن محقق شود.

وی گفت: از ابتدای این پویش مجامع کانون های جوانان و دانشجویی در آغاز کار خود به سازماندهی شبکه ای دبیران کانون ها در سطح کشور پرداخت تا بتوان بیش از پیش با سرعت عمل موضوعات را انتقال و از مزایای سیستم شبکه ای بهرمند شویم.

رشوان یزدانی ضمن اشاره به فعالیت های میدانی در خصوص پویش نذر آب در اردوگاه مهر بندر انزلی عنوان کرد، در کنار نشر حداکثری این پویش در فضای مجازی و انجام سایر فعالیت ها از فضای حقیقی موجود در اردوگاه بهره و با استفاده از دوستان حاضر در اردو برنامه های عملیاتی کوتاه مدت و بلند مدت طرح ریزی شد و برخی از اون ها در حاشیه برنامه های اردو به منثه اجرا گذاشته شد.

و با اشاره به حضور اعضای شورای مرکزی در اردوی نشاط و امید جوانان ادامه داد، در این مدت با حضور صمیمانه در کنار اعضا سعی داشتیم گوش شنوا و زبان گویایشان برای مسئولین باشیم و این مسیر تا آخرین لحظه ادامه خواهد داشت.

نایب دبیر مجمع کشوری تصریح کرد: با هم اندیشی هر چی بیشتر جوانان دغدغه مند این عرصه اتفاقات خوبی در فضای حقیقی و مجازی با محوریت پویش نذر آب در اسرع وقت شاهد خواهید بود.

وی با اشاره به نگاه اعتمادی نسبت به جوانان در حوزه های مدیریتی خطاب به دبیر کل جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد هر جا به جوانان اعتماد شده بی شک به نوح احسن ظاهر و نتایج خوبی به دست آمده شاهده این مدعا انتخاب دبیر کل و رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر میباشد که قطعا این حضور نقش مثبت و موثر جوانان در عرصه ها و میادین متفاوت پررنگ تر کرده است.

یزدانی افزود: امروز شاد آن هستیم که دید جوان یاور و جوان باور مدیران جوان جمعیت منجر با توجه به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص پررنگ تر کردن نقش جوانان در عرصه های مدیریتی است شاهد حضور دبیران مجامع دور اول به عنوان مدیران ارشد استانی و ستادی هستیم که طور قطع موجب رشد، رقم خوردن فصلی نو و اندیشه پویا در تمامی سطوح جمعیت هلال احمر و در مجموع میهن اسلامی خواهد شد.

رشوان یزدانی در پایان ضمن قدردانی از میزبانی شایسته استانهای قم از سرپرستان، دبیران و اعضای شورای اجرایی استانهایی که همکاری و همگامی لازم را با این دوره از اردوها، عوامل اجرایی و نمایندگان مجمع کشوری داشته اند تشکر کرد و افزود: قطعا در رتبه بندی استانها از دید مجامع لحاظ میشود و مورد تقدیر قرار می گیرد.

فرشاد توکلی_رابط خبری استان ایلام و نماینده رابطین خبری در اردوگاه مهر بندر انزلی