نذر آب نجات زندگی، صدای واحد جوانان در اردوی نشاط و امید کانون‌های روستایی

با برگزاری اردوی کشوری نشاط و‌امید ویژه کانون های روستایی در نیشابور، دبیران واعضای منتخب حاضر در این اردو ضمن برپایی کارگاه‌های مرتبط با نذرآب، به منظور حساس سازی مردم نسبت به آسیب دیدگان خشکسالی جنوب شرق کشور با حضور در اماکن تاریخی و پر تردد نیشابور، ایشان را به مشارکت در پویش نذر آب دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر علیرضا معین زاده گفت: از تاریخ ۲۳ مرداد ماه سال جاری اردوی کشوری نشاط و امید به میزبانی شهرستان نیشابور در حال برگزاریست که اعضا منتخب کانون‌های روستایی ۳۱ استان سراسر کشورعزیزمان ایران در این اردو شرکت کردند.

معاون امور جوانان استان خراسان رضوی بااشاره به اهداف اردو بیان کرد: هدف این اردو نشاط و شادی در کنار آموزش است، که در اولین روز ضمن برگزاری کارگاه های آموزشی نذر آب، آموزش های لازم به افراد حاضر در اردوگاه توسط اساتید مجرب ارائه گردید.

معین زاده بیان کرد: در این کارگاه جوانان کانون های روستایی نظرات و پیشنهادات خود را در جهت کاهش مشکلات موجود در استان سیستان بلوچستان به گفتگو و بحثو پویش نذر آب پرداختند.

وی با اشاره به برنامه بازدیدهای این اردو ادامه داد: در بازدید ازمناطق تاریخی نیشابور جوانان با بنرهای مخصوص در آرامگاه خیام و عطار به نمایش گذاشته شد، که هدف از این طرح، ترویج فرهنگ و پیوستن زائرین حاضر دراین آرامگاه به کمپین نذر آب میباشد.

معاون امور جوانان استان خراسان رضوی در پایان ضمن تقدیر از تمام جوانان بیان کرد: جوانان در ترویج فعالیت های بشردوستانه و فرهنگ عمومی نقش بسزایی دارند، که امید است با حضور پررنگ ایشان همواره در تمامی عرصه‌ها بتوانیم بازویی پر توان برای خدمت رسانی به مردم کشورمان خصوصا استان سیستان بلوچستان باشیم.