علی گنج کریمی در پایان اردوهای نشاط و امید ویژه کانون‌های دانشجویی و جوانان تابستان ۹۷:

تعامل جمعیت هلال احمر، جوانان عضو و دستگا‌ه‌های همکار، سه ضلع مثلث توسعه و ارتقا خدمت جوانان هلال احمر است

با حضور معاون دانشجویی و جوانان و دانشجویی، مدیر حراست و روابط عمومی سازمان، رئیس اداره جوانان و روستایی و حامد فقیهی خواننده تلویزیونی، اختتامیه چهارمین دوره از اردوهای نشاط و امید ویژه دبیران واعضاء منتخب در اردوگاه مهر بندر انزلی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر علی گنج کریمی ضمن تشکر از تمامی عوامل اجرایی و همراهان این برنامه گفت:این اردو با استفاده از پتانسیل‌های جدید داخلی و خارجی برگزار شد که حضور حامد فقیهی خواننده نامی برنامه خندوانه و اجرای برنامه‌های متنوع از جمله تئاتر توسط اعضا حاضر ویژه برنامه ‌های این اردو بود.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان با اشاره به پویش نذر آب افزود: مسئله بحران آب موضوع حائز اهمیتی است که لازم است با همفکری و همیاری یکدیگر واستفاده از ایده‌های جدید در رفع آن عمل شود تا انشالله ایرانی سربلند و سرافراز داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات اخیرمجامع کانون های دانشجویی و جوانان، ضمن معرفی نمایندگان مجامع به عنوان حلقه اتصال سازمان و کانون‌ها تاکید کرد: ارتباط اعضا در کانون‌ها با شورای مرکزی در سطح استان‌ها و کشور باعث پویایی و دریافت ایده ها و تسریع در اجرای فعالیت‌ها می‌باشد.

علی گنج کریمی افزود: هلال احمر خانواده بزرگ و متنوعی است، و لازمه خدمت رسانی بهتر در این مجموعه، ایجاد پیوندی محکم و خوب میان سه رکن جمعیت هلال احمر از ریاست، دبیر کل و رئیس سازمان جوانان و تمامی سطوح سازمانی جمعیت تا رئیس شعبه و کارشناس جوانان و همچنین در رکن دیگر مجامع کانون های جوانان و دانشجویی و رکن آخر دیگر دستگاه‌های همکارهمچون وزارت ورزش و جوانان و وزارت علوم و ..می‌باشد، که توجه به سه ضلع این مثلث توسعه و ارتقا مجموعه را به ارمغان می‌آورد.

تحرک، تنوع و تحول نیاز جوانان امروز

در این برنامه معاون امور جوانان استان قزوین ضمن تشکر از اعتماد سازمان جوانان به این استان به جهت میزبانی دوره های سوم و چهارم اردوهای نشاط و امید گفت: تمامی توان کادر اجرایی این اردو به کار گرفته شد تا لحظاتی سرشار ازامید و نشاط برای جوانان به ارمغان آوریم.

نادر میرزایی با توضیح سه عبارت تحرک، تنوع و تحول گفت: همه جوانان به خودی خود تحرک دارند و از طرفی تنوع در مسیر زندگی ظهور می‌کند اما تحول نیاز به ایجاد شدن دارد که تحقق این امر در گرو اراده قوی افراد می‌باشد.

وی دوره جوانی را دوره تفکر دانست وتصریح کرد: جوانان هلال احمر با تحرک و تنوع در فعالیت‌ها، خود و سایر جوانان را به تحول تشویق نموده و به سمت هدف ها و حرکات تازه هدایت می‌کنند تا برای یک زندگی با نشاط همواره رو به جلو در حرکت باشند.

لازم به ذکر است در این اختتامیه این دوره از اردوها ضمن تجلیل از برگزیدگان مسابقات ورزشی و فرهنگی، استان تهران به عنوان فعال ترین، استان هرمزگان به عنوان اخلاق مدارترین و استان اصفهان بشر دوست ترین استان‌های حاضر در اردو مورد تقدیر واقع شدند.